2733
2739
عنوان

خط قرمز و حد و حدودمون در دوران دوستی با اقایون باید چطور باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2832 بازدید | 43 پست
چیز دیگه ای موند؟

خب حد و حدودی داره ، بوس از پیشونی و بغل برای وقتی سلام و علیک و خدافظی میکنن ، برای اوناییکه قصد ازدواج دارن فکر نکنم ایرادی داشته باشه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
درحده دست دادن و بوس و بغل حالا ایرادی نداره😐😐😐 ازاین حد بیشتر نباشه

دیگه چیزی ازش موند خواهر؟

بوس و بغل و دست که بهش بدی، بقیه رو خودش میگیره دستش.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درحده دست دادن و بوس و بغل حالا ایرادی نداره😐😐😐 ازاین حد بیشتر نباشه

اشتباهه ببخش ولی حرفتو اصلا قبول ندارم

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
دیگه چیزی ازش موند خواهر؟ بوس و بغل و دست که بهش بدی، بقیه رو خودش میگیره دستش.

ن هر بوس و بغلی😐

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
بستگی به اعتقاداتت داره مثلا من فعلا چون دوره آشنایی خانواده ها نمیدونن فقط چت میکنیم تا موقعیتش درس ...

عزیزم ! 😍😍

از خدا میخوام  خوشبختت کنه گلم

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2740

بستگی داره هدفتون چی باشه

ازدواج یا دوستی معمولی

ما اولش خیلی رسمی برخورد میکردیم

وقتی تصمیمون برا ازدواج صددرصد شد

دیگه کلا همش خونه خالی بودیم

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
بستگی داره هدفتون چی باشه ازدواج یا دوستی معمولی ما اولش خیلی رسمی برخورد میکردیم وقتی تصمیمون بر ...

😐😐😐

بستگی به اعتقادات هر شخص داره 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
ازنظر من نامحرمن و نباید تماس بدنی داشته باشن.

اعتقاداته هرکس فرق داره و هرکس بسته ب اعتقاداتش رفتار میکنه

2706