2733
2739
عنوان

برادرشوهرم مجرد...

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 59 پست
خخخخخ آری والا

شایدم اینجوری گفته ترسوندشون ک خودشون عروسش کنن الان فیلمای ایرانی از فیلمای ترکی بد آموزی بیشتری دارن😂😂😂😂

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

تو این مورد مادرشوهر من بری بزور بیاریش هم نمیاد میگه فقط خونه خودم اصلا همیشه دوسداره تنها باشه و دورش هیشکی نباشه تنها کسی ک دوسداره تک تک لحظه هاشو با اونا بگذرونه خواهرشوهر کوچیکم و دخترشه  😐 ما سه ساله عروسی کردیم تا الان یه شب خونمون نخوابیده 🙇 

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب بحث یکی دو روز نیست یک عمرِ

خب ی هفته در ماه ک جیزی نیس حالا کو تا برادر شوهرت ازدواح کنه بعدش مادر شوهرت تنها شه بخاد بیاد خ شما انشالله ک مادر شوهرتون همیشه سالم و سلامت باشن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2740

دلم سوخت واسش 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

مادرشوهر من در به در دنباله دختره که باخودش زندگی کنه.به شوهرم میگه تو جدا شدی ولی داداشتو نمیذارم باید با زنش با خودم زندگی کنه😕.فعلا که هرجا رفتع خواستگاری دخترا شرطشو قبول نکردن

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2706