2737
2734
عنوان

همش تو خونه حوصلم پوکید

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام جودی جونم.

با ماشین هم نمیتونید برید دور دور؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2728
سلام جودی جونم. با ماشین هم نمیتونید برید دور دور؟

سلام عزیزم

والا شوهرم‌ گفت نرفتم اصلا میترسم بچه رو دربیارم ولی احتمالا فردا میبرم خونه مادرشوهرم یه تنوع بشه براش

2740
سلام عزیزم والا شوهرم‌ گفت نرفتم اصلا میترسم بچه رو دربیارم ولی احتمالا فردا میبرم خونه مادرشوهرم ی ...

عزیزم😔

نمیدونم چرا من نمیترسم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
واقعا هیچ سرگدمی‌ جز فیلم دیدن ندارم اینقد فیلم دیدم از تی وی هم بدم میاد حاملگی تموم شه زندگیم ب شر ...

منم كلا زندگيم شده فيلم و گوشي

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
من بچه دارم نگرانم وگرنه بزرگسال خیلی مشگلی نیست اعلام کردن بچه های زیر ۵ سال خیلی درخطرن

انشالله به‌ خیر میگذره عزیزم.