2737
2734
قشنگه. ولی کلا بدم میاد امه یهو یه رنگ میشن😔 اگه برم لباس بخرم فروشنده رگه رنگ ساله قطعآ اون رنگی ب ...

شلوار لی آبی تیره با مانتوش

بقیه ش یه رنگ دیگه باید انتخاب کنی.. مثل سفید

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
قشنگه. ولی کلا بدم میاد امه یهو یه رنگ میشن😔 اگه برم لباس بخرم فروشنده رگه رنگ ساله قطعآ اون رنگی ب ...

هیچ کس که مایل نیست همرنگ بقیه شه پس اینا کی ان همه همرنگ ؟ وفادار به رنگ سال؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم متوجه ام. ولی کلا میری مهمونی چندنفر همرنگ مانتو پوشیدن. دوست ندارم اینجوری

آره اینم هست... حالا خلاقیت به خرج بده اگه اهل مانتو جلو بازی

اون شومیز زیر رو آبی انتخاب کن ... مانتو سفید یا خاکستری یا یه رنگ دیگه که بهش بیاد

وگرنه هر چی که بهت میاد بپوش کلا بیخیال رنگ سال

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
2731
هیچ کس که مایل نیست همرنگ بقیه شه پس اینا کی ان همه همرنگ ؟ وفادار به رنگ سال؟ 

چرا قاطی میکنی عزیزم؟😁

چی بگم والا. من خودمو گفتم. کلا چیزای خاصی که مد میشه رو نمیخرم چون میدونم زود از مد میفته. مثلا لباس مجلسی چندسال پیش مد بود بعد خیلی خز شد تا دوباره ۳،۴ سال پیش مد شد. 

من ترجیحم اینه که اگه میخوام چیزی بخرم چیزی نباشه که اگه به فرض بعدا پوشیدم به اصطلاح دمده باشه

2740
من هر سایتی دیدم رنگ ابی مرجانی یا اقیانوسی رو زدن اینو از کدوم سایت میگی 

ببین چن روز پیش موسسه پنتون بطور غیر رسمی مرجانی رو انتخاب کرد اما دیروز بطور رسمی ابی کلاسیک انتخاب شد

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2706