2752
2734
عنوان

آینازم تاپیک مهمونی خواهرشوهر پولدار** ببخشید نصفه تاپیک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4661 بازدید | 80 پست
معصومه میدونی شوهرم اصلا متوجه نیست الانم بگم میگه تو اشتباه میکنی سخت نگیر خواهرم اصلا اینجوری نیس ...

ازنجوری بگو بنظرت بمن بیتوجهی نکردن همش بتو احترام میزاشتن و بنظرت مثلا ما که وقتی اونا میان احترام میزاریم چن مدل غذا میزارن بنظرت بد نبود اینجوری بهش بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ببین استارتر یه خواهشی ازت دارم. حالا که نمیتونی جبران کنی و میگی شوهرم طرفدار اوناست و اینا..... خواهشا بهونه کن یه چند بار دیگه هم همین جوری برو خونه خواهر شوهرت. 

به شوهرت بگو دلم براش تنگ شده. دوباره برو حتماااا هم کثیف کاری کن با بچت رو فرش شون.... حتما هم کار نکن. اون فقط با دیدن تو رفتن تو عذاب میکشه و خوشش نمیاد ازت. عمدا یه جوری رفتار کرده که تو دیگه نری. ولی پر رو پر رو... پاشو بازم برو خونه اونا و مادر شوهرت. هم با دیدن تو عذاب میکشن خیلی هم اینقدر رفتار های زشت و زننده می‌کنن که کم کم خودشونو جلو شوهرت تابلو میکنن. اونم کم کم میفهمه حق با توعه. با سیاست باش بگو دلم براشون تگ شده خیلی مهربونن بریم.... بعد که رفتی حرص شون بده اوناهم هرچی بی احترامی کنن و کم محلی کنن به نفع توعه فقط

حالا که تنها راه عذاب دادنش دیدن توعه.... پس برو بازم ببینیش. 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   

وای خدا چرا اینقدر بدجنس و پلید شدم من؟؟!! 

چون اسی نه میتونه تلافی کنه نه شوهرش پشتش هست فقط اینجوری کفرم درومده میگم برو بیشتر حرصش بده. 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
اصلا نمیتونستم اینطوری بش بگم دعوا راه مینداخت خییلی رکو زبون درازه

شغلش چیه اصلا سواد دارع؟؟ 

متاسفانه خیلی از باسوادا شعور ندارن 

این شعور ک ندارع هیچی عقلم ندارع مثلا میخاد خواهر شوهر بازی در بیاره تو محلش نمیدی و کاریش نداری راه دیگ ایی بلد نیس حرصت بدع

وای شما چه باسیاستی پس من چرا این چیزارو نمیفهک

الان جدی گفتی یا مسخرم کردی.. متوجه نشدم   

2706