2733
2734
عنوان

دیشب مادر شوهرم مهمونمون بود اما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 3554 بازدید | 127 پست
به شوهرم میگم من مشکلی ندارم تو با مامانت حرف بزنی براشون چای و میوه هم بردم اماجالب اینه که اینا هر روز باهم تلفنی حرف میزنن خونهامون هم نزدیکه تقریبا هر روز رفت و آمد دارن بدون من منم که شاغلم و صبحها نیستم خب اگه چیز خصوصیه این مواقع بهش بگه به نظر شما از قصد به خاطر ناراحت کردن من نبوده من حساسم واقعا به شوهرم میگم من مامانم رو 3 هفته است ندیدم ولی بازم اینکارو نمیکنم به من بی احترامی مشه
خوبی که از حد بگذرد........................نادان خیال بد کند
واقعا هم همینه
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانوم بهار الان به این نتیجه رسیدم اصلا کاش به شوهرم نمیگفتم آخه این چند سال اعتراض نکردم حقم نبود در حد 2 دقیقه با شوهرم که خودشو خیلی منطقی میدونه صحبت کنم خدا شاهده با ارامش گفتم و حتی گفتم من از مامانت ناراحت نیستم از تو دلخورم تو باید این شرایط رو مدیریت کنی که هیچ کس ناراحت نشه
مامان بهاری مردای اینجوری باید خودشون بفهمن ، هر چی بیشتر تذکر بدی بیشتر رو خونوادش حساس میشه و فکر میکنه اونا مظلوم ترن. یه جوری رفتار کن که مثلا انگار نه انگار .
یه زمانی نه چادری بودن متانت بود و نه بی حجابی هرزگی...
تو رو خدا خواهرانه راهنمایی ام کنید شوهرم میگه همش تو حاشیه هستی من اشتباه کردم شوهرم میگه اون مگه همسنته که بیاد با تو حرف بزنه( 65 سالشه)
الان 7 ساله با هم زندگی میکنیم اولین بار بود به رفتار مادرش واضح اعتراض کردم اونم 24 ساعت بعد که عصبانیتم کم شه اما خودتون میدونید خودخوری چه به روز اعصاب آدم میاره
بچه ها واقعا مگه اشکالی داره .منم میرم خونه مامانم با خواهرم و مامانم میریم یه اتاق دیگه .با مامانش رفته تو یه اتاق مگه چی میخوان بگن زندگی رو سر چیزای بیخود خراب نکنین .من اصلا رو مادر شوهرم حساس نیستم بعضی وقتا ناراحت بشم از چیزی ب شوشو میگم ولی اصلا برام مهم نیست کاراشون
عزیزم بیخیال تو هم به محض سرو شام و میوه خودت تنهاشون بذار یعنی برات مهم نیست اپایلش سخته بعد چند وقت خودشون میان پیشت من که جدیدا با هر کس مثل خودش رفتار میکنم اوایل تا بگی حرص خوردم الان بهتر شده هنوزم بعضی وقتا حرص میخورم
اللهم عجل لولیک الفرج 
مامان بهارک جون نمیخوام اتیش بیار شم ولی من داغ کردم جای تو و میخوام برم شوشوم رو جر بدم . تا انتقام هرچی مرده رو بگیرم...... البته گلم شوخی کردم میدونم خیلی سخته ولی باید روشت رو عوض کنی
وا آیسو جون...یعنی چی با هم برن یه اتاقه دیگه...خب اگه حرفه خاصی نیست چرا قایم میکنن؟؟؟؟منم بودم آمپرم میپرید..تازه امشبم از دسته مادر شوهرم اعصابم خرده..اگه مامان بهارک جون..اجازه بده منم بگم چرا ناراحتم
...
2706