2733
2734
عنوان

دیشب مادر شوهرم مهمونمون بود اما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 3554 بازدید | 127 پست
ببین بزار از یه دید دیگه مسئله رو بررسی کنیم.....اینطوری دلت براش میسوزه ....میگی بیچاره از بیچارگیشه اینطوری میکنه فکر کنم ....پدرشوهر نداری نه؟ و فکر کنم شوهرت یدونه پسر...درسته؟
اگر قرار بود دری بسته بماند به جای آن دیوار می گذاشتند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهی جون..منم اصلا نمیتونم خونسرد باشم...مشکلم اینه...وقتی میخوام جواب بدم..با دعوا جواب یمدم...صورتم سرخ میشه و حرص میخورم... دیدی بعضیا با خونسردی و با خنده یه جوابی میدن که آدم همونجا فکش میفته
...
ببین ما خودمون مادریم.... نمیدونم پسر داری یا نه.....یه عمر زحمت میکشی براش....بعد که ازدواج میکنه..............ترکت میکنه.....هزاری هم شما بگی حرفش به دهنه اونه......من میگم شما به شوهرت نزدیکتری......قدرت و تسلطت بیشتر.........و اینو مادرشوهر خییییییییلی خوب فهمیده......و طاقت نداره
مریم جون منم صدام میلرزید اما باید کار کنیم رو خودمونالان ۵ماهه من یکم راه افتادم شما هم میتونین چیکار کنیم یا باید وا بدیم و حرص بخوریم یا باید تلاش کنیم حرص نخوریم البته تا کسی کاری بهمون نداشته باشه ها ما هم مهربونیم تا جایی که نادان خیال بد نکنه محبت و کار میکنیم
اللهم عجل لولیک الفرج 
اون میدونه که پسرش و از دست داده.........و فکر میکنه که تو اونو ازش گرفتی برای همین با عصبیت تمام یه کارهایی میکنه که این وسط و یه جوری پاره کنه و خودش و جا بده.............. اما عزیزم هر چی تقلا کنه فایده نداره شما جلوتری پس غمگین نباش از سلاحت استفاده کن....یعنی چون نزدیکتری و ارتباطت با شوهرت بیشتر میتونی با منطق و جرف کارهای زشت مادرش و بهش نشون بدی کم کم شوهرت میپذیره عزیزم
2706