2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزن تو گوگل برات لیست میاره ولی چیزایی بیخودی نگیر مثلا من کریر خریدم اصلاااا استفاده نمیشه

پسر که توی خونس خونه پر از امیده 😍💎 🏊🏻‍♀️شـــناگرم😎😍🏊🏻‍♀️
2738

دما سنج شیشه شیر پستونک بند پستونک شیشه شور کلاه نخی ساده چنتا .پیش بند ..تشک تعویض .گهواره کنار مادر . تب سنج دارو خوری سرویس غذا خوری و ست قابلمه کوچولو ی ظرف پیرکس در دار ...کیف و ساک و کریر و رورویک و لحاف تشک مسافرت و تو خونه وو لباس ی ست بیمارستان سایز ۰ .باقیش از این ۱۹ ۲۰ تیکه ها نخر خودت جدا بخر بهتره سایز یک دودس سایز دو دودست ...دوسه تا سرهم سایز ۰ ۱ و ۲ ...پتو دور پیچ ‌..پارچه خشک کن .حوله دور پیچ .پاپوش ...لگن و ست حموم ناخن گیر فین گیر قیچی .ناف بند .ست بهداشتی فیروز ...جوراب ..دست کش ..دندون گیر چنتا اسباب بازی دستمال مرطوب و گوش پاک کن مخصوص نینی ‌.لیوان ابخوری 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706