2737
2734
عنوان

حماقت شاخ و دم نداره...

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 27 پست
انشالله که عروس عموت بشی 😍😍 من و پسر عموم هم عاشق هم بودیم ۶ سال باهم دوست بودیم ولی زن عموی نامر ...

آخی عزیزم 😓

من خیلی دوسش دارم اما بعد اینک جداشدیم نمیدونم حس اون چیه 

دعاکن برسیم بهم 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم 😓 من خیلی دوسش دارم اما بعد اینک جداشدیم نمیدونم حس اون چیه  دعاکن برسیم بهم

چند سالتونه؟ 

یعنی الان دیگه با هم در اتباط نیستین؟

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2728
چند سالتونه؟  یعنی الان دیگه با هم در اتباط نیستین؟

22 اما اون ماه دیگ میره 23 

ن پارسال آذر گفت فراموشم کن 

ک ب خاطر ی اتفاقایی بود ک مقصر من بودم  و حس میکنم دوسم داره هنوز اما ی چیزی مانعش میشه بیاد جلو نمیدونم 

22 اما اون ماه دیگ میره 23  ن پارسال آذر گفت فراموشم کن  ک ب خاطر ی اتفاقایی بود ک مقصر ...

خب دیگه وقت ازدواجتونه .. آخه چرا بهش میگفتی مگه عاشقم نیستی ..نمیشه که الکی پا پس بکشه ..آمارشو دربیار ببین با کسی نیست ..

خب دیگه وقت ازدواجتونه .. آخه چرا بهش میگفتی مگه عاشقم نیستی ..نمیشه که الکی پا پس بکشه ..آمارشو درب ...

ن با کسی نیست 

من خیلی اذیتش کردم گیر و بی اعتمادی و اینچیزا

تحمل کرد اما دیگ اخرگفت ما کنارهم خوشبخت نمیشیم 

اما بعد اونم می‌فهمیدم دوسم داره هنوز اما شاید برای ازدواج دیگ نخاد 

بستگی به شخصیتش داره ، حتما چیزی درش دیدی که رازتو بهش گفتی

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2740
ن با کسی نیست  من خیلی اذیتش کردم گیر و بی اعتمادی و اینچیزا تحمل کرد اما دیگ اخرگفت ما کناره ...

عین مایید پس ..از بس زن عموم مخالفت کرد آخر پسر عموم گفت فاطمه اگه بهمم برسیم اینا نمیذارن زندگی کنیم  خیلی سخت بود جدایی ..الان اون یه دختر داره ..من یه یه پسر ..وهنوز بعد از ده سال با حسرت نگاه هم میکنیم 😢😢

عشق چیزیه که اگه واقعی باشه محاله فراموش بشه .. انشالله شما بهم برسید که مثل ما حسرت به دل نمونید

بستگی به شخصیتش داره ، حتما چیزی درش دیدی که رازتو بهش گفتی

اره چون دخترعاقلیه و قابل اعتماد 

اما خب واقعا چون فامیله نباید میگفتم 

عین مایید پس ..از بس زن عموم مخالفت کرد آخر پسر عموم گفت فاطمه اگه بهمم برسیم اینا نمیذارن زندگی کنی ...

چقد زنموت نامرده آخه 

میدونم حسرتش ادمو دیونه میکنه 😔امیدوارم خوشبخت بشی تو زندگی الانت گلم 

چقد زنموت نامرده آخه  میدونم حسرتش ادمو دیونه میکنه 😔امیدوارم خوشبخت بشی تو زندگی الانت گلم&n ...

خیلی خیلی نامرده ..میدونی عموم زود از دنیا رفت اگه بود من الان عروسش بودم ..خیلی سخته همش میگم خدایا اگه ما مال هم نبودیم چرا مهرمون رو انداختی به دل هم 😔😔

خیلی خیلی نامرده ..میدونی عموم زود از دنیا رفت اگه بود من الان عروسش بودم ..خیلی سخته همش میگم خدایا ...

الهی عزیزدلم... میدونم چقد سخته ولی گاهی نمیشه 

شاید واقعا قسمت هم نبودین