2737
2734
عنوان

خانم های محترم لطفا بچه‌ها ی کوچکتون رو نیارید بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 31 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انشاءالله خدا به خودت ی گوگولی نااااز بده که هر سری نگاش میکنی عشق کنی    

فدای تو❤

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2728
مرسی خدا عزیزای شما هم حفظ کنه

ممنووووونم عزیزم♥️♥️♥️♥️♥️

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2740
عزیزم شوخی بود

گارد گرفتن یکی حرف بزنه قوررررتش بدن😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
عمو چتونه زرت و زرت گزارش میزنید

از کجا میفهمی گزارش میزنن🙄؟! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
از کجا میفهمی گزارش میزنن🙄؟! 

وقتی میخوام کامنت بذارم

یه کد میزاره..باید. اون کد رو تایپ کنم تاکامنتم ثبت بشه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
وقتی میخوام کامنت بذارم یه کد میزاره..باید. اون کد رو تایپ کنم تاکامنتم ثبت بشه

ن. اون برا گزارش نیس ک. 

پشت هم کامنت زیاد بزاری اون کد میاد

تازه اونموقع که ما نی نی میخوایم

هرکی رو میبینی یه نوزاد بغلشه😍😍

یعنی عالم و آدم نی نی به بغل از جلو چشم آدم رد میشنا😂😂😂😂😂

🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
2706