2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک بر سر شوهر من

من دوس شوهرم تریاک می کشه میگه بار های اول میل جنسی زیاد میشه معذرت میخام فقط میخای ا میزش داشته باشی اما وقتی مدام تریاک مصرف کردی دیگه نمیخوای میل جنسی کم میشه 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2728
من دوس شوهرم تریاک می کشه میگه بار های اول میل جنسی زیاد میشه معذرت میخام فقط میخای ا میزش داشته باش ...

ای کاش ی کم از عقلشون استفاده میکردند .اخه این طوری ک زندگیشون میریزه ب هم

2740
ای بابا حالا خوشحالی یا ناراحت ک نشده؟؟؟

خیلی ناراحت😔😔😔 فقط مالی بهم نمیخوردیم ک اینده خودش روشن بود ولی یه ضرر زیادی کرد همون پول کمشم از دست داد😭😭😭  دیگه از فکر ازدواجم اومدم بیرون چون نمیتونم رو کارام تمرکز کنم😔

دربازی زندگی:گاهی پیروز میشویم،گاهی شکست میخوریمدر هر دو حالتما باید به بازی ادامه دهیم
با این اعصاب داغون بچه هم بیاری بیشتر اذیت میشی گلم احساس میکنم خیلی از لحاظ روحی داغونی 

8وب این مشکلات اضطراب اوره 

بعد ما قرار ماه دیگه ای وی اف کنیم این این طور کنه زوره

چن سالته گلم؟؟؟

۲۲😔 خانوادمم خیلی راغب نبودن بهونه جور کردن میگن هم رشته باشه بهتره یا چهرش قشنگ تر باشه🤐

دربازی زندگی:گاهی پیروز میشویم،گاهی شکست میخوریمدر هر دو حالتما باید به بازی ادامه دهیم
2706