2737
2739
عنوان

مهاجرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 139 پست
مادرشوهرم میگه روزی که برید خودمو میکشم😔😔😔😔

بابا برو ایندتو خراب نکن تو این مملکت میخواد بشه افغانستان وسوریه موقعیتی که پیش اومدرو ازدست نده مادره من الان پشیمونه چه فایده؟؟؟اونم میگفت چجوری از خانوادم دور شم الان کی بفکرشه؟عمم گذاشت رفت الان داره اونور عشق وحال میکنه....

با نظرم مخالفی ریپلای نکن 🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان که اقدام کنی حداقل سه سال دیگه کارتون درست میشه البته اگه شرایط همینطور بمونه تا اون زمان ...

خانواده‌ی خودم که همه میگن برو جز مادرم

میگن تو شوهر و دخترتم بدبخت میکنی با این افکارت😁😁

ايران ديگه برا پولدارا هم بهست نيست 

اوناهم هزينه ي سفراي خارجيشونم چند برابر شده 

اونا هم هزينه ي تبديل ماشيناي انچنانيشون از اين مدل به اون مدل چند برابر  شده(اسم و قبمت ماشينارو بلد نبودم مثال بزنم) 

اونا هم از ناامني و وقايع ايران ناراحت ميشن 

اونا هم از ديدن خراب شدن خونه هاي روستايي تو سيل و زلزله ناراحتن 

اونا هم كه از راه غير حلال پولدار شدن و درد مردم براشون مهم نيست از از دست دادن پست و مقامشون با نارضايتي هاي مردم هرروز استرس ميكشن 

از اينكه روزي بخاطر جرم اونا بچه هاشون تقاص پس بدن(مثلا تهديد جاني بشن) 

خلاصه اين ووزا ايران برا هيچكي بهشت  نيست

برا فقرا كه دوزخه  

2728
بابا برو ایندتو خراب نکن تو این مملکت میخواد بشه افغانستان وسوریه موقعیتی که پیش اومدرو ازدست نده ما ...

چند ساله تهران زندگی میکنم اما هنوز عادت نکردم بهش

میگم کاش برگردم شهرمون😶😶

البته اینم بگم خیلی بی برنامگی و باری به هرجهتی اذیتم میکنه که کلا توی ایران مجبوریم اینجوری زندگی کنیم

حتی اداراتمون اینن

2738
مگه همینجا درآمدتون مناسب نیست؟؟الان کار میکنید؟؟؟

نه عزيزم درامدم تو طرح ماهي سه و نيم تا چار تومن  بود 

بعد از طرح هم هرجا زنگ ميزدم همه حقوقا پايينه نرفتم سركار  

ما بخاطر مسايل مالي مهاجرت نميكنيم همسرم وضع ماليش خوبه خداروشكر 

برا اينده پسرم و راحتي روح و روان خودمون ميريم

نه عزيزم درامدم تو طرح ماهي سه و نيم تا چار تومن  بود  بعد از طرح هم هرجا زنگ ميزدم همه ح ...

ایشالا موفق باشید؛؛همه جا یه خوبیایی داره یه بدی هایی هم داره؛ایشالا هرچی خیرو صلاحه

2706