2733
2734
عنوان

ویلای باحال توی شمال پیدا کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 11080 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای من عاشق جواهر ده هستم..تو مرداد ماه رفتیم اونجا مه بود و بارون.....باور کردنش سخته..جاده اش انقدر مه بود که جلومون رو نمیدیدیم..من پیاده شدم...دو قدم رفتم دیدم طناب انداختن ورودی شهره و پول میگیرن....عالی بود...شهرک دریا کنار که عاشقشم و نمیتونم ازش بگذرم چندین ساله اونجا ویلا داریم.....رویان هم فامیل های شوهرم ویلا دارن بد نیست...انزلی هم رفتم خوشم اومد..ولی کلی با این ور سمت چالوس و نورو ....فرق داره سیستمش
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2731

سلام دوستان خواستم تجربه خودم رو به شما هم درمیان بگذارم 

من خرداد ۹۷ ویلا خیلی شیک در شمال از طریق سایت  ویلاجار به این ادرسhttps://www.vilajar.com انتخاب کردم ولی متاسفانه تجربه تخلی بود با اینکه  نماد الکترونیکی داشت من فک کردم سایت معتبری هست ولی  مدیر این سایت یه شخص کلاهبرداره که بیشتر با دلال های کلاهبردار کار میکنن و معمولا هم دلالها چند ین ملک به اسمشون ثبت شده ولی مالکها باز مورد اعتماد بیشتری هستند چون فقط قصد دارند مشتری رو راضی نگه دارند و با کیفیت و صداقت و امنیت هستش ولی شانس بد من این ملک که مد نظرم بود دست دلال بود و من شبی ۵۰۰ بیعانه ریختم وقتی رفتم اونجا دیگه جواب زنگ رو ندادن و اون ملکی که انتخاب کردم فقط یه عکس تو سایت بود در واقعیت یه خونه افتضاح داخل شهر چندین سال ساخت تحویلمون دادن و ما نتونستیم اونجارو تحمل کنین و ترک کردیم و یه خونه دیگه خودمون اجاره کردیم و من با مدیر سایت تماس گرفتم و حتی نظرمو توسایت نوشتم اما چون با دلالها دستش تو یه کاسه بود نظرمو پاک کرد و حتی پولمو بهم برنگردوندن .چندین ملک که دست دلال هست زیرش یا اصلا نظری نیست چون نمیذارن که نظراتشون رو ثبت کنن و خودشون بدون شماره زیر ملکی که دست دلال هست به صورت ناشناس به جهت   تبلیغات دروغینن و کلاهبرداری  نظر ثبت میکنن در صورتیکه من چندین سایت  رو دیدم که با اسم وفامیلی و شماره باید نظر ثبت بشه واگرنه همه این نظرات این چنینی فقط جنبه کلاهبرداری داره . خواستم شما هم به این مشکل من برخورد نکنید و سفرتون تلخ نشه و اگاه باشید از هم چنین سایت کلاهبردار  . 

سلام   بهار و تابستون اصلا سمت دریا متل قو و رامسر و نوشهر و ... خوب نیست اونجا شرجی کلا سمت دریا شرجیه  و  خیلی حشره داره مخصوصا پشه داغون میکنه  و هواش طورییکه فقط باید زیر کولر تو خونه باشی حتی نمیتونی سر تراس بشینی پشه و دراکولا تماما تن ادمو میخوره 

تو یه سفر دوستام رفتن تو تابستون لب ساحل عصر نشستن کمپ زدن و یه حشره ای به نام دراکولا  تمام پوستشو زخمی کرد و خیلی حشره خطرناکیه  فقط تو زمستون مناسبه

حتی سمت جواهرده هم باز حالت دم و شرجی بودن رو داره چون  منطقه ساحلی میشه کلا 

من خیلی اهل سفر هستم  باید دنبال منطقه ایی باشید کوهستانی  که ساحل و دریا نداشته باشه 

سلام دوستان خواستم تجربه خودم رو به شما هم درمیان بگذارم  من خرداد ۹۷ ویلا خیلی شیک در شمال از ...

مرسی عزیزم به خاطر انتقال تجربه ات، ایشالله که از این به بعد هر جا میری با دلخوشی همراه باشه و با اتفاق های بد کامتون تلخ نشه 

سلام   بهار و تابستون اصلا سمت دریا متل قو و رامسر و نوشهر و ... خوب نیست اونجا شرجی کلا سمت در ...

اوه اوه دراکولا یه بار پای مامانم رو زد تو شمال خیلی تجربه ی بدی بود

مرسی عزیزم 

من  و کل فامیلمون همیشه از یه خانمی تو شمال ویلامیگیرم‌ ویلا زیاد دارن تو منطقه سرخرود و ایزدشهر و محموداباد واقعا هر ویلایی که ازشون گرفتیم عالی بوده خودشونم خیلی خوش برخوردن

2706