2733
2734

مامانا من یه پسر ۴ ساله دارم که بششششددددت روش حساسم جوری که خودم دارم اذیت میشم از این داستان

مدام‌ فکرای بد میاد تو ذهنم 

مثلا تا الان یکبار هم نذاشتم با باباش بره بیرون همش میگم نکنه بچم‌ گم بشه نکنه یه اتفاقی براش بیفته ؛ خلاصه هزارتا نکنه دیگه....

به هیچ کس اعتماد ندارم همش باید جلو چشمم باشه

خونه ی مامانم میزارم گاهی کاری دارم قسمشون میدم بیرون نرن فقط تو خونه باشن ده بارم زنگ میزنم حالشو میپرسم

همششش نگرانم آرامشو از خودم گرفتم خیلی اذیت میشم😭😭😭

شما بگید من چجوری میتونم خودمو درست کنم؟

برم‌‌ پیش روانشناس؟؟

خواهش میکنم بهم مشورت بدید

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

دارن تو عنوان اشتباه تایپیه

دارم منظورمه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

عزیزم برای خودت یا خواهر و برادر و بستگانتون تو بچگی مشکلی پیش اومده؟

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بعد ها  تو زندگی پسرت مشکل ایجاد میشه  برو پیش مشاور

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
2731

حتما روانشناس برو نگرانیت طبیعی نیس

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738

منم نمیدم دست باباش

کلا باباها یه بلایی سر بچه می یارن هربار

ولی به مامانم مطمینم 

شما یه کم وسواس گرفتی

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

به نظرم اگر خودتو نتونی مدیریت کنی بری مشاور بهتره هم خودت اعصابت به هم میریزه هم بچه اذیت میشه بچه برای رشد طبیعیش نیاز داره تجربه های جدید داشته باشه نمیشه که همش چسبیده به مامانش باشه

اگر با قلب باور کنی ک خدا همه جا باهاشه پس بیخی اما مراقبتم لازمه ولی ن اینقد ک تو میکنی مخصوصا ک پسره بدعادت میشه بزرگ ک بشه نمیتونه مستقل بشه

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین

من از تو بدترم تازه به پیر شدن بچه هام فک میکنم گریه میکنم میگم اگه بچه هاشون بی معرفت باشن بهشون نرسن چی؟من ک اون موقع نیستم کمک شون کنم اگه من بمیرم تنها بمونن چی اگه ازدولجشون بد باشه چی و هزاااارتا چیز دیگه راهی پیدا کردی ب منم رگو

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
عزیزم برای خودت یا خواهر و برادر و بستگانتون تو بچگی مشکلی پیش اومده؟

نه عزیزم 

ولی از بعد اینکه بچه هایی مثل بنیتا و آتنا اون اتفاقات براشون افتاد من بدتر شدم خیلی بدتر

الان کلی رو خودم کار کرده بودم بهتر بشم که یه بچه کوچولوی دیگه گم شد

باز بدتر شدم

2706