2737
2734
۴۵۰

جدی؟

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از يه طلافروش پرسيدم گفتم بعد عيد تا600هم ميرسه😔😔😔😔😔😔😔

فکر کنم اونم زیادی جو داده

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2740
الان چنده ؟سکه تمام

سکه تمام طرح قدیم ۴۵۰۰۰۰۰ طرح جدید یادم نیس

ساعت ۲۰ چک کردم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
اره تا ۴۵۲ رسید 

سلام استارتر عزیزم تجربه ای که من دارم اینه و یه طلا فروش بهم گفته

طلا میخوای بخری آخر هفته بخر

میخوای بفروشی اول هفته چون اول هفته بعد دوروز تعطیلی قیمت طلا رو اعلام میکنن و معمولا بالا تر هست اول هفته 

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
2706