2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد شدید! اومدم قهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 47 پست
لهنتی من جات بودم دوس داشتم همش قهر کنم اخر طلاقم میداد😐😂😂

خیلی باحاله من روز اول که بابام خونه رو خرید گفتم طبقه بالا برا قهر کردن خوبه😂

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بریز تو ی پلاستیک از پنجره بنداز بیرون شاید از شانست شوهرت بیرون بود خورد تو سرش تلافی شد   &nb ...

😂😂😂😂امان  از پیشنهاداتون

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
یه اسپند برا زندگیتون دود کن عزیزم...خیلی زن و شوهرای این‌مدلیو دوس دارم....پایدار باشین عزیزم

فدات عزیزم نظر لطفتونه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
ترکیدن مثانه ارزش قهر دارد آیا؟؟؟😂😂

اره باور کن😂 حالا ببینم تا چقدر طاقت میارم

2738
امان ازدست شما زنا

امان از دست مردا! که الکی اعصاب آدمو خورد میکنن

قهر نمون اصلا چون برات عادی میشه ها. نزار براش عادی بشه

ده ساله ازدواج کردیم نهایت قهرمون ۲ ساعته و معمولا کم پیش میاد بحث کنیم

الکی خودتو بزن به حالت تهوع ک مثلن حالت بد شده برو دسشویی

تا تو دسشویی همرام بیاد که ببینه چمه🤷🏻‍♀️

2706