2737
2734
عنوان

باورم نمیشه این عدد رو روی ترازو میبینم 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2286 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزار بار رفتم مسیر لاغری رو 

چقدر هزینه کردم 

چقدر وقت گذاشتم 

چقدر خستی تن به جون خریدم

اما نهایت رسیدم به 79 که به خدا اونم خیلی زیبا شده بودم

خسته شدم 

سی سالم شد 

از خودم بیزارم 

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
2731
هزار بار رفتم مسیر لاغری رو  چقدر هزینه کردم  چقدر وقت گذاشتم  چقدر خستی تن به جون ...

خب عزیزم چون بی برنامه ای 

برس به وزن ایده آلت و دیگه کم بخور

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
حواست باشه با چاق شدن تو‌ بچه چاق نمیشه خودتو نابود نکنی

رو رنج نرمالم نوشته ۱۲۰ کیلو ۱۲۰ نمیخوام بشم ....اما یک خانومی دوقلو داشت نوشته بود ۱۶ کیلو اضاف کردم دکتر گفته بود کمه

خدایاشکر🌹
رو رنج نرمالم نوشته ۱۲۰ کیلو ۱۲۰ نمیخوام بشم ....اما یک خانومی دوقلو داشت نوشته بود ۱۶ کیلو اضاف کرد ...

۱۲۰ کیلو بشی؟😳😳😳

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
هزار بار رفتم مسیر لاغری رو  چقدر هزینه کردم  چقدر وقت گذاشتم  چقدر خستی تن به جون ...

نمیدونم چی بگم واقعا

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
رو رنج نرمالم نوشته ۱۲۰ کیلو ۱۲۰ نمیخوام بشم ....اما یک خانومی دوقلو داشت نوشته بود ۱۶ کیلو اضاف کرد ...

من ۵ کیلو اضافه کردم..عزیزم هیچ اجباری نیست تو اضافه کردنِ وزن

عزیزم هرچیزی ک میخوای بهش برسی باید تلاش کنی و خستگی بکشی توی این راه ممکنه خیلی پشیمون شی اما بدون چیزای خوب راحت ب دست نمیان. الانم خدا نکنه مریض بشی. خداکنه همت کنی و قدم بذاری تو راه لاغری. شک نکن ب هدفت میرسی

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

من که ی دونه داشتم ۱۵ تا اضافی کردم

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

من ۷۲ کیلوام وزنمم نه کم میشه نه زیاد ثابت مونده قدمم ۱۷۰زیاد چاق نیستم ولی شکم پهلو دارم خیلی غصه میخورم تا الانم بچه داری وقتی برام نزاشته برم باشگاه از سال جدید میخوام برم فیتنس و دوباره هیکلمو بسازم

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2706