2752
2734
اینم موضوع ترجیح میدین بچتون  خوشگل باشه یا باهوش یا خوش اخلاق میدونم سلامتی مهمتره از بین ا ...

خوش اخلاق

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

با یک مردک بیشعور بی نمک که همش زیر پست هاتون ابراز عشق میکنه چه میکنید😑امکان حذف طرفم ندارید 

هیچی میگم انقدر همون زیر بمون تا زیر پات علف سبز شه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2731

من فکر میکنم اگر قرار باشه فقط یکی رو انتخاب کنم اخلاق از همه مهمتره

آدم خوش اخلاق هم دنیا رو داره و هم اخرت رو

همیشه خوبه و همه دوستش دارن و اونم همه رو دوست داره چون ذات پاکی داره

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
شما چنسالتونه!؟ 

خودم 36 و يه دختر هفده ساله دارم 

تقريبا همسن شماست 

براي همين خيلي دلم ميخواد بدونم شما دوست داريد مادرتون باهاتون چجوري رفتار كنه تو اين سن ؟

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
خودم 36 و يه دختر هفده ساله دارم  تقريبا همسن شماست  براي همين خيلي دلم ميخواد بدونم شما ...

😊😊😊زنده باشن

خب میدونین چیه بستگی به تیپ شخصیتی هرکسی داره. اما خب مثلن ماها دوس نداریم مادرمون بهمون شک داشته باشه. دوست داریم باهامون رفیق باشه. برامون شخصین قائل باشه. تو بعضی موارد اجازه بده خودمون انتخاب کنیم و خودش نظر منطقی خودشو بده و راهنماییمون کنه.مثلن من خودم خیلی دوس دارم مامانم بعضی وقتا نصیحتم کنه ولی نه سرزنش بار!

وقتایی که یه کاری مثه اشپزی بهم یاد میده ذوق مرگ میشم!

و بکی دیگه از چیزایی که خیلی مهمه اینکه تورو خدا گیر ندین!😩