2733
2734
عنوان

یعنی چی چرا انقدر هزینه زایمان طبیعی بالاست ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 64 بازدید | 131 پست
حالا بگردی بیمارستان دولتی خوبم پیدا میکنی لااقل تهران که بیمارستان دولتی خوب زیاده اگرم بتونی یه ماما خصوصی داشته باشی باز خیلی عالی تره
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
چقدررررر هم توپ همتون پرررره!!!!! بیمارستان دولتی هست رفتم و دیدم خیلی هم تمیره.مگه میشه بیمارستان کثیف باشه؟؟؟؟ الکی حرف نرنین بازرس دارن محاله بیمارستانی اینقدر کثیف باشه اونوقت بهداشت درشو تخته میکنه!!! ضمنا من آخر ماه زایمان دارم اونم دولتی...هزینه اش هم 150هزار تومن گفتن.بیمارستان تحت نظارت سپاه میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خارج همه بیمارستانا رایگانه غیر از یسری خاص که مایه دارن و میرن خصوصی که کلی پولش میشه ولی بیمارستانای دولتیشون انقدررررر تمیز و کادر مهربون و خوش برخوردارن داره خواهرزاده شوهرم لندن زایمان کرد ١٨ساعت درد کشید و تو بیمارستان بود و اون مامایی که بالا سرش بود با اینکه شیفتش تموم شده بود نرفته بود و وایساده بود بالا سر مریض که اذیت نشه و یه وقت کس دیگه نیاد بالا سرش که احساس راحتی باهاش نکنه مونده بود تا بچه به دنیا اومده بود و چقدرم تعریف میکرد از زایمانش اونوقت بیمارستانای دولتی ما زنا رو ول میکنن تو یه اتاق میگن درد بکش تا رحمت باز شه بعدا صدامون کن
منو آذر صدا کنید😊
مثلا برا یه نفر مهم نیست همراهی که باهاش میاد وضعیتش چجوری باشه.وای مثلا برای من مهمه.خواهر من نیمه خصوصی بود تازه!!!4 نفر تو به اتاق.یکی سزارین...یکی هنوز نزاییده...شب واویلایی بود تو اتاق...فقط یه تخت واسه همراهان این 4 بیمار!!تا صبح رو صندلی بودم من.کسی هم نمیگفت حرت به چند!!
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
دختر آذر جون اون خارجه و اینجا ایران خصوصی و طبیعی نداره میذارن تنهایی دردت رو بکشی و اخرش تیغ میندازن و با درد و بخیه بعد از زایمان تنهات میذارن تازه اگه بجز خودت سر بچه طفل معصوم بلایی نیارن
منم با مهگل موافقم خودم برا جراحی زنان زیاد تو دولتی بستری شدم واقعا تمیز و مرتبه هروز صبحم سوپروایزرشون میومد حتی تمیزی پنجره ها رم چک میکرد .فقط بدیش به دانشجو بودنه که اونم میشه با یه ماما خصوصی حلش کرد
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
بی کران جون پوله باشه بله ادم میزاره واسه زن و بچش خوش بحالتون که به چیزای دیگم فکر می کنید حقوق همسر من کلا 1700 هستش چطوری جمع کنیم که حالا بخوایم طلا بخریم سفر خارجه بریم یا من زایمان کنم ماهی 1200 هم قسط داریم
مه گل جان شما اول زایمان بکن بعد اگه انشالله زایمانت خوب بود و از بیمارستان راضی بودی بیا بگو عزیزم دماوند کدوم بیمارستان بودی؟؟؟ دختر عمم میلاد طبیعی زایید داغون شد بیچاره
منو آذر صدا کنید😊
خانم دوست همسرم دولتی زایید تازه رفتن شهرستانشون که هزینه ش کمتربشه .....طفلک موقع تولد لگن بچه دررفت ...خانمشم دچارنارسایی قلبی شد ورفت مراقبتهای ویژه خلاصه ماهادرگیر شدن
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
Sanidani ساکن کجایی
من خواهرعروسمون طبیعی زایمان کرد با مامای خصوصی تو میلاد.هزینه ماماش دو سال پیش پونصد تومن شد و خیلیم راضی بود میگقت مامام خودش خیلی ماهر بود و مسئول بخش اون جا بود و اصن اجازه نداد هیشکی بهم دست بزنه. از اول تا آخرم بالا سرم بود و مراقب
نشود فاش کسی آن چه میان من و توست...
2706