2733
2739
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389309 بازدید | 1414 پست
درسته زشت بود ولی سخت نگیر خاله های من وقتی خونه هم میرن میگن اینجورچیزارو بپز...امروز خاله هام اومد ...

این جوری فرق داره...ک‌من خودم بگم ک ساده و راحت برگزار بشه..من بارها بوده میرم خونه ی کسی چه برادر شوهر چه خواهر خودم آش میبرم میگیم باهم بخوریم...ولی کسی ک بعد از سالها بره و اونم سالی یک مرتبه یکم ضایع عدسی..من اصلا اهل تجمل گرایی نیستم..ولی کار خواهر شوهرشم نمیپسندم...

آی .. دلم ریش شد برای امام حسین .. قربون اون دلت برم امامم .. خدا همه ی بچه هارو برای مامان باباشون ...

الهی آمیییین

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیییلی دلم میخواد اینکارو کنم اما شوهرم نمیزاره مطمئننننم

واسه منم نمیزاشت..حتی یسری برادر شوهرم اینا اومدن بعد از دو روز از موندنشون من عدس پلو و سالاد درست کرد همسرم بش برخورد رفت یه مرغ بریون گرفت..بعد از یه مدت ما رفتیم خونشون یه خورشت آبکی و برنج درست کرد..شوهرم شب گشنه خوابید انقدر دلم خنک شد...چند سال طول کشید ک ب حرفم برسه...

2728
من  فکر می کنم این تعریفا همش پر اغراقه. هم تو خوبی های مامانت اینا اغراق کردی و هم به خصوص تو ...

چقد بی رحم....بی رحم تر اونایی که لایک کردن

استثناء همه جا هست

برا من حرفاش عجیب نیس...منم زیاد دیدم...

2740
قابل توجه دوستانی که دنبال تحصیلات هستن،به هیچ وجه تحصیلات شعور نمیاره 

تحصیلات تحصیلات میاره 

قرار نیست برای کسی که تا هیجده سالگی شعور یاد نگرفته از طرف خانواده و مدرسه دانشگاه کار خاصی بکنه دانشگاه رو با مهد کودک اشتباه گرفتید؟ 

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد..... 
نمیدونم   چی بگم من شوهرم میگفت برای خونه های برادرا وخوهراش اونم وقتی اجاره ای بود کلی ...

کاملا درکت میکنم ولی اینو بگم یا خوبی نکن یا میکنی توقعی از طرفت نداشته باش بذار به حساب خدا این اتفاقا و بد تر از اینش سر من و خیلی های دیگه هم اومده بدون هم درد داری ولی خب تو مجازی بیان نکردن صبر میوه اش شیرینه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم شکر خدا این بارداری هم ختم به خیر شد البته پیر شدم    
2706