2733
2734
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389320 بازدید | 1414 پست
بایات اشتباه کرده  چرا باید کارت بزاره جیب داماد. اگر شوهرت پرووووو نسد هرچی خواستی به من بگو& ...

بابای منم اینکارو میکنه اما تا حالا شوهرم یه هزاریم نگرفته تشکر میکنه میگه سایتون روی سر ما باشه اکه لازم شد حتما بهتون بگم.خونمم کنار خوته ماماننه هفته ای ۳،۴ بار حتما مامانم نهار برام میفرسته داداشمم هرچی بخره از اجیل و نوشیدنی جیگر سهم ماهم میاره. اما پول نمیگیره بگی پول ناراحت میشه شوهر منم غیر مستقیم جبران میکنه توی تولدها یا به هر بهونه ای یچیزی میخره. گلم همهکه پرونمیشن

به شوهرت هیچی نگفتی ???

شوهرت حرفی نزد??

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی تموم شد رفت سره ظرفشویی  منم سفره جمع کردم بشقاب و لیوانم موندش سفره رو جمع کردم بشقابمو ...

خب نمیشستی!

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
مرتب به شوهرم میگفت علی بکش بکش بخور منم که برگ چغندر بودم 

همون بهتر تعارفت نکرد😂😂 

عدسی چی بود که تعارفشم کنه

اصلا باید دو لقمه میخوردی و میرفتی عقب و میگفتی سیر شدم

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
اینقد حررص خوردم سره شام من هرسری دوتا خورش سالاد پیش غذا ژله کیک خودم میپزم و....با اینکه واقعا و ...

من بودم لب نمیزدم ..هرچند ادم براشکم جایی نمیره ولی این خانم علنا بی احترامی  کرده..حالا اگه دستش خالی بود یه چیزی ولی اینو میگین وضعشم خوبه

خدایا بابت همه چی شکر   
شاید چون شمارو ازخودش میدونسته خودمونی دیده .هرچی ک شامشون بوده رو اورده سرسفره

بعد از یک سال و نیم اینا رفتن خونه خواهرشوهر از قبل هم اطلاع دادن باید عدسی بده؟ من خودم اصلا شام هیچی نمیخورم ولی مهمون قرار باشه بیاد برای مهمون حسابی تدارک میبینم تازه اگه خودمونی باشه بیشتر تدارک میبینم چون بیشتر دوستشون دارم

ای خواهر پس الکی که پولدار نشده با همین کارا پول جم کرده پس فکر کردی مث ما هستن تا یکی میخواد بیاد چند نوع غذا و دسر و چند نوع نوشیدنی از هفته ها قبل تدارک و استرس که ای وای آبرومون نره از،شکم خودمون میزنیم واسه مهمون که همه چی خوب برگزار بشه 

دوتا سقط داشتم خیلی افسرده شدم تا بالاخره فهمیدم باردارم دوباره امید گرفتم واسه موندن دخترم هم شیاف میرنم؛هم آمپول؛هم استراحت مطلقم میشه دعا کنید واسم بمونه سلامت بغلش کنم ممنون

اسی من همیشه این بساط به راه فقط سرسفره گاهی شوهرم بهم میگیه بکش مادرشوهرم به همه نوه داماد پسراش دختراش میگه کم کشیدین بکشین بکشین ولی برای من اسمم روهم صدا نمیزنه با اون این حرفشومیگه 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
چرا تو نی نی سایت،همّیشه،همّیشه خانواده کاربرا خیلی مهربون و با کمالات و پولدار و دست و دلباز و .... ...

کار نی نی سایت نیس تو واقعیت همینه

اخه خانواده شوهر واسه خودشون خوبن دست به جیب به ما که میرسن ندارن و از گشنگی دارن میمیرن😒

من ک خیلی باورم نمیشه.چ شوهرای باحالی دارن.شوهر من خانوادم میان انقدر میره وسایل میخره ک اخر با هم دعوامون میشه میگم تو تو کار پذیرایی مهمونهای من انقدر دخالت نکن

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست