2737
2739
سیزده ماه و هفت روز از اون روز لعنتی میگذره و من بی پناه ترین موجود روی زمینم

عزیزم خدا رحمت کنه خیلی سخته من تو دنیا از همه بیشتر دوسش داشتم هیچ کس اندازه اون دوس نداشتم خیلی سختمه مجردم هستم تو خونه همه جا خاطراتشه ....پدرتون برا چی پر کشید چند سالش بود پدر من ایست قلبی ۶۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم عزیزم شما هم از دست دادین؟

نه عزیزم مگه فقط با فوت شدن کسی اون عزیز رو میشه از دست داد ؟ دردناک ترش وجود داره؟ دوری از مادری که بدترین بیماری دنیا رو گرفته بیشتر وقتها حال منو شبیه حال الان شما میکنه مادری که زنده اس هنوز ولی دیگه تا آ خر دنیا نه میبینمش نه صداش رو میشنوم نه اصلا میدونه من کی ام؟ خیلی سخته

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
عزیزم خدا رحمت کنه خیلی سخته من تو دنیا از همه بیشتر دوسش داشتم هیچ کس اندازه اون دوس نداشتم خیلی سخ ...

منم مجردم پدر من جانباز جنگ بود چهار سال اسیر بود بر اثر صدمات جنگ کلیه ها و قلبش اسیب دیده بود کم کم دیالیزی شد چهار سال دیالیز کرد بر اثر دیالیز نارسایی قلبی گرفت عمل قلب باز کرد دریچه های قلبش عوض کرد بعد ۲۰ روز سالم و سرحال اومد خونه دو سه روز بعد یهو از محل فیستول دیالیزش که تو دستش بود مثل چی خون میومد بردیمش بیمارستان گفتن خونش خیلی رقیق شده بردنش ای سی یو اونجا معلوم نیست چکارش کردن که یهو زرد شد کبدش از کار افتاد بعدم ایست قلبی یک بار احیاش کردن یک هفته تو کما بود بعد یک هفته روز قبل اربعین ایست قلبی کرد و من بدبخت شدم

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 
2738
منم مجردم پدر من جانباز جنگ بود چهار سال اسیر بود بر اثر صدمات جنگ کلیه ها و قلبش اسیب دیده بود کم ک ...

وای خدای من خدا رحمت کنه .......خیلی سخته شما خواهر برادر دارین؟؟؟این یک سال چطوری گذشت من این دوماه بدترین روزا داشتم

وای خدای من خدا رحمت کنه .......خیلی سخته شما خواهر برادر دارین؟؟؟این یک سال چطوری گذشت من این دوماه ...

ببین گذر زمان مثل یک سرپوش میاد رو زخمت با اندک تلنگری سرباز میکنه روزهای عید روز پدر ماه رمضون وسفره های افطار بی پدر همه و همه مهمونی هایی که همه اعضای خانواده اشون کامل جز تو داغ ات تازه میکنه ولی من همیشه میگم خدایا شکر اگر پدرم گرفتی مادر باز هست اون ازم نگیر نفسم با نفس مادرم میاد و میره خواهر برادر هم دارم درد از دست دادن پدر هیچ وقت کهنه نمیشه فقط تو یاد میگیری چطوری صبر کنی 

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه