2733
2734

.

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

علیهان بخاطراینکه زینب ازش متنفربشه با اون دخترس،،بعدش اونی ک ییلدیزوکمالودید زینب بود

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2731

اتفاق خاصی نیوفتاده

اندر ضایع شده

زینب ناراحته

اونکه ییلدیزو کمالو دید زینب بود

هالیت بیشتر عاشق ییلدیز شد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2738
اتفاق خاصی نیوفتاده اندر ضایع شده زینب ناراحته اونکه ییلدیزو کمالو دید زینب بود هالیت بیشتر عاشق ...

آخیش .علیهان رو زینب رابطه شون خوب شه اونم با اون وصعی که دید لخت

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
علیهان بخاطراینکه زینب ازش متنفربشه با اون دخترس،،بعدش اونی ک ییلدیزوکمالودید زینب بود

ایشالله که علیهان وزینب باهم خوب بشن با اون اوصافی که دیدیم بعیده

انقدر ماجرا پیش میاد... من نتی دیدمش... تا آخر فصل 2... 

ازکجا بزنم بیادمنم ببینم

چرابابابازم خوب میشن 

دیدی فیلم رو؟تویه شب رفتن مرحله آخر اونا 

2706