2733
2739
عنوان

کیا ب هر دلیلی با خانوادشون رفت و آمد ندارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3039 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا قهر چیز بدیه!  من اگه یکی باهام قهر باشه نمیتونم زندگی کنم😕

اره منم اذیت میشم البته اونایی ک باهاشون قهرم شوهرمم ازشون متنفره ودرست بشونیستن..اما همینکه توجمعی باشی وروبرگردوندنو داستانای قهربازی یجوریه...

چشم ها راباید شست....جور دیگر باید دید
عمل چی عزیزم؟

ببخشید اشتباه اینجا نوشتم😅😅😅😅😂😂😂😂😂انقدر خندیدم اشکم دراومد

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738
چون مادرم تخم تفرقه و جدایی میپاشه بین اعضای خانواده و خواهرام   به شوهرم هرجوری ک دلش خاست بی ...

منم وضعم الان همینه😕

اما میترسم!

هی میگم مادرمه! خیر و صلاحمو میخاد!

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
پس بازم زندگیت خوبه و مشکلی نداری؟

مشکل دارم کیه مشکل نداشته باشه 

ولی خوشم نمیاد حرفای خال زنکی و پز و فخر فروختن و نیش کنایه هست تو حمعاشون حوصله ندارم تو بحثای مسخرشون شرکت کنم بغدشم میرن پشت سر ادم صدتا حرف میزن

این دوره باید فک زندگی،خودش باشه ادم 

منم وضعم الان همینه😕 اما میترسم! هی میگم مادرمه! خیر و صلاحمو میخاد!

خیر و صلاح ؟؟؟ 

بقران تا پای جدایی داشت میبرد مارو 

درحالیکه شوهرم بدبخت مرد خیلی خوبیه جونشم برای من میده الانم خیلی عاشقانه و درارامشیم 

مسبب همه دعواهامون دخالت اون بود 

عزیزم‌سالها تحمل کردم دوران عقد رو بهم زهر مار کردن  جلوی شوهرم جلوی روش تحقیرش میکردن شوهرم ر ...

حرف مردم چی؟ درسته مهم نیست اما هزارتا چیز دیگه از توش در میارن😕

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
2706