2737
2734
عنوان

خواهشا بچه ی شیطونی می شناسید که بعدا اروم و قانومند شده باشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 29 پست
نه یادم نیس  توی دوران مدرسه دخمل خوبی بودم و همیشه شاگرد زرنگ

خیلی با هوشی؟

یا کلا استعداد و توانایی ویژه ای داری؟

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
خیلی با هوشی؟ یا کلا استعداد و توانایی ویژه ای داری؟

ن والا راهنمایی دبیرستان مدرسه نمونه بودم معدل دیپلم در رشته تجربی ۱۹،۸۲ بود

دانشگاه هفت ترمه خوندم با معدل ۱۷، ۲۵

ارشد با معدل ۱۸، ۶۷ 

باهوشم ولی استفاده ای نکردم🤪

خیلی معمولی هستم از ۲۱ سالگی شاغلم کل هزینه های ازدواج رو خودم دادم ک مربوط ب دختره  و کل جهازم خودم خریدم 

الان ۳۱ سالمه و متاهلم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداش خودم هيچ بچه اي رو نديدم ب اندازه داداشم شيطون باشه هنوزم نديدم الان بزرگ شده ماشاالله اقا ش ...

منم هیچ بچه ای رو ندیدم به اندازه پسرم شیطون باشه

شیطونیای داداشت چطور بود ؟ کسی رو هم می زد؟ 

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ن والا راهنمایی دبیرستان مدرسه نمونه بودم معدل دیپلم در رشته تجربی ۱۹،۸۲ بود دانشگاه هفت ترمه خوندم ...

اینایی که گفتی همه اش نشون می داد هوش خوب و توانایی ویژه ای داری

اما چرا از اوناشی که می گی ندارم😕

2728
منم هیچ بچه ای رو ندیدم به اندازه پسرم شیطون باشه شیطونیای داداشت چطور بود ؟ کسی رو هم می زد؟ 

مطمئن باش ب اندازه داداش من شيطون نيست😅

ما ميگفتيم هيچوقت اروم نميشه

بچها رو ميزد وسايلشون رو ميبرد چيزي ميخاست ك بش نميداديم اونقدگريه ميكرد تا بش ميداديم گريه ك ميكنم گريه اش چن روز ادامه دار بود ن ي ساعت دوساعت

ي روز معلمش بش گفت اروم بشين رفت رو ميز و يكي زد توو صورت معلمش

ترسي از هيشكي نداشت

هيچ مشاوره اي هم كارساز نبود ولي الان اينگار اون ادم نيست اينقد اروم و مظلوم و اقا شده

آرزوهاتو بغل كن تا خدا هست زندگي هست❤️
مطمئن باش ب اندازه داداش من شيطون نيست😅 ما ميگفتيم هيچوقت اروم نميشه بچها رو ميزد وسايلشون رو ميب ...

وای تو رو خدا ؟ آره پسر من پیشش لنگ میندازه

ولی من و اطرافیانم هم هیچ بچه ای را به شیطنت پسرم ندیدیم

دایم پارک و خانه بازی و اینا می برم

کلی بچه می بینم ولی با بچه های دیگه فرق داره خیلی قانون شکن و خودمختاره

عزیزم از کی رفت به سمت اکی شدن؟

وای تو رو خدا ؟ آره پسر من پیشش لنگ میندازه ولی من و اطرافیانم هم هیچ بچه ای را به شیطنت پسرم ندیدی ...

دبستانش ك تموم شد رفت راهنمايي كم كم خوب شد

هميشه بس شيطون بود يا سرش ميشكشت يا دستش هميشه ي جايش زخمي بود😂

عزيزم پسرتو بزار راحت باشه اصلا جلوشو نگير 

آرزوهاتو بغل كن تا خدا هست زندگي هست❤️
ماشاء الله الان چند سالشه؟ قانون پذیر نبود؟ از کی اکی شد؟

الان هجده سالشه .وقتی بچه بود خیلی بازیگوش و بی نهایت شیطون بود بعد از دوازده سیزده سالگی یواش یواش رفتارش تغییر کرد 

2740
الان هجده سالشه .وقتی بچه بود خیلی بازیگوش و بی نهایت شیطون بود بعد از دوازده سیزده سالگی یواش یواش ...

قانونمند نبود؟ پسر من سه سال و هفت ماهشه الان جوریه که فکر می کنم جایی مهمانی توی خونه رودربایستی دار نمی تونم ببرمش

حرف و اظهار نظر و قضاوت زیاد می شنوم

حتی امروز یه مهد بردم یک ساعت بود . عاصی شون کرده بود. البته اون ها هم ادم های کارنابلد و خشکی بودند ... گفتند این جا براش مناسب نیست 

پسر شما هم چنین وضعیت هایی را برات ایجاد می کرد؟

اینایی که گفتی همه اش نشون می داد هوش خوب و توانایی ویژه ای داری اما چرا از اوناشی که می گی ندارم😕

خب مثلا خوب بودم ولی خییییییییییلی شاخص نه  

من به شدت مستقل بودم همیشه

مرسی گلم لطف داری

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
چه کارای عجیبی می کنه؟

اصلایه جانمیتونه بشینه مگراینکه سی دی کارتونی یابازی گوشی رودوست داشته باشه آروم بشینه به همه وسیله های خونه دست میزنه ترس نداره بیرون برم منوپشیمون میکنه تمام سوپری هاروبایدبره فروشگاه بایدبره عابربانکاروبایدبره کارت بکشه رسیدبگیره یه جامهمونی برم انقدرریخت وپاش میکنه یه خوراکی برمیداره کل خونه روکثیف میکنه بامدادرودرودیوارنقاشی میکنه 

قانونمند نبود؟ پسر من سه سال و هفت ماهشه الان جوریه که فکر می کنم جایی مهمانی توی خونه رودربایستی دا ...

سعی کن باشگاه بفرستیش یا سرگرمی که انرژی زیاد بخواهد .خود شما هم سعی کن بعضی جاها تحکم داشته باشی که بدونه باید حرف گوش بده و وقتی بفهمه شما جدی هستی یواش یواش آروم میشه 

2706