2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خونم تمیزه،شامم دارم ولی این مواقع هیشکی نمیاد،موقعی میان همه جا درهم برهم،یخجال و رو گاز خالی..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2728

اگه خونه تمیز باشه مهمون سرزده هرکی باشه خوشحال میشم(فقط خانم باشه😉) چای دم میکنم و گپ میزنیم. اما نزدیک ناهاریاشام بیاد حرص میخورم

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2740
خونه منم تمیزه الان با این ک عاشق مهمونی دادنم ولی از نوع سرزده اش بی نهایت متنفرم  حتما باید ...

منم سرزده دوسندارم ولی خیلی دلم مهمون میخوادالان بااینکه الانم ریخت وپاش خونم

چشم ها راباید شست....جور دیگر باید دید
اره تمیزه غذامم حاضره ولی مهمون سر زده میزاره وقتی خونت لجن بسته میاد نه الان😂😂

دقیقا، 😂خونه ای که تو یه روز حال نداری تمیز کنی درعرض دودیقه مجبوری برق بندازی😂

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2706