2733
2739
عنوان

دوتا کله شق جمع شدیم 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 35 پست
حالا که نمیدونید حالتون چرا بدِ برید پیش خودش و بگید آقا میدونم کاره بدی کردم اما شما هم لوسش نکن دی ...

خب میدونی چیه 

من ۳ ساله ازدواج کردم 

از روز اول اول تصمیم گرفتیم قهر و اینا نداشته باشیم 

بعد هروقت هر اتفاقی افتاد چه مقصر من بودم چه مقصر خودش بود من کوتاه اومدم رفتم جلو حتی بعضی وقتا برای اشتباهی که اون کرده بود من معذرت خواهی کردم خب ؟؟ 

حالا نمیگم دفعه اوله قهر میکنما ولی واقعا دلم میخواد یبارم شده اون بیاد جلو 

و واقعا تصمیم گرفتم تا وقتی نیومده قهر بمونم اصلنم برام مهم نیس که اعصابمو خورد کنم و ایناها ولی صبر میکنم اون بیاد 

اگه نیومد منم نمیرم ببینم چقدر میتونه بی تفاوت باشع نسبت به من

فرشته های کوچولوی من ...
خب میدونی چیه  من ۳ ساله ازدواج کردم  از روز اول اول تصمیم گرفتیم قهر و اینا نداشته باشی ...

اول که اصلا کارشون رو تایید نمیکنم

میدونید اشتباهی که امروزه مردم ما درگیر شدند اینِ که فکر میکنن اگه معذرت خواهی کنند غرورشدن خورد میشه 

اما اصلا معنای غرور برعکسِ 

غرور یعنی یه جسارت و رک بودن خاص که شما رو از بقیه متمایز کنه 

غرور یعنی با تمام شجاعت پای اشتباهی که انجام دادید بایستید و بدون هیچگونه ترس و هفتگی عذرخواهی کنی نه مثل یه بچه ی کوچولو قهر کنیم 

دفعه ی بعد که باهم آشتی کردید حتما اینارو بهشون گوش زد کنید و بگید نمیشه همیشه به خاطر همه ی اتفاقاتی که حتی شما مقصر نیستید عذر خواهی کنید و بالاخره جایی کم میارید و این کم آوردن وسرد شدن برای هر چهار نظرتون خوب نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731