2737
2739
عنوان

پوسته های زرد رنگ در سر نوزاد پنج ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 10956 بازدید | 25 پست
خاله امم سر بچه اش این طور بود ترسزد برد دکتر ... دکتر گفت زمانی ک باردارید و رابطه برقرار کنی ...

ببخشید کیسه اب بسته است با بیرون ارتباطی نداره. این هم یه جور اگزما است

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
 خاله امم سر بچه اش این طور بود ترسزد برد دکتر ... دکتر گفت زمانی ک باردارید و رابطه برقرار کنی ...

بچه داخل کیسه هست چطور میریزه رو سرش؟..اون خشگیه پوست سر بچس

وزن اولیه 60😭وزن فعلی 64/500💜قد165🌹وزن هدف65 الی 70💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شامپو موستلا خیلی ملایمه اصلا نمی ذاره پوسته شه من خودم امتحان کرده بودم سر بچه برادرمم شروع کرده بود پوسته ریزی گفتم خریدن زدن زود خوب شد تا یه سالگی موستلا بزن بعدش نخواستی شامپو دیگه بزن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

مزخرف گفتن فک کنم دکتر سهمیه ای بودن😒

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

سلام عزیزا من پسرم سه ماهشه پوست سرش پر از لکه های زرد بود که چند بار قبل حمام باروغن چرب کردم ولی بعده یه روز دوباره برگشت حالا خوب گوش کنید ببینین چی شد که خوبه خوب شد با یه بار (روغن بادام تلخ یه ساعت قبل از حمام میزنین به زردیا بعد تو حموم سه چار بار خوب بشورید بعده حمام زود پماد چشمی هیدروکورتیزون یکی دوبار پشت سره هم به جاهایی که پوسته زرد میزاشت بزنید تا منافذی که زردی ترشح میکنه بسته و ضد عفونی شه و التهابش از بین بره) پماد چشمی گفتم چون ضعیفه

2740

سلام عزیزا من پسرم سه ماهشه پوست سرش پر از لکه های زرد بود که چند بار قبل حمام باروغن چرب کردم ولی بعده یه روز دوباره برگشت حالا خوب گوش کنید ببینین چی شد که خوبه خوب شد با یه بار (روغن بادام تلخ یه ساعت قبل از حمام میزنین به زردیا بعد تو حموم سه چار بار خوب بشورید بعده حمام زود پماد چشمی هیدروکورتیزون یکی دوبار پشت سره هم به جاهایی که پوسته زرد میزاشت بزنید تا منافذی که زردی ترشح میکنه بسته و ضد عفونی شه و التهابش از بین بره) پماد چشمی گفتم چون ضعیفه

سلام عزیزا من پسرم سه ماهشه پوست سرش پر از لکه های زرد بود که چند بار قبل حمام باروغن چرب کردم ولی ب ...

چی میگی بنده خدا هیدرو کورتیزون کجاش ضد عفونی میکنه اون خودش کورتونه و سرکوب کننده سیسیتم ایمنی و مصرف طولانی مدتش  باعث عفونته

خيلي ببخشيدا اون دوتا دكتر غلط زيادي كردن ، اصلا چه ربطي داره بچه تو كيسه آب هس، از طرفي هم همه پدرمادرا عقلشون ميرسه حداقل تو دوران بارداري همچين كاري نكنن..نميدونم چرا يه عده الكي اسم دكتر رو يدك ميكشن،، اي يه خشكي ساده هس