2752
2734
عنوان

خانومای هفته 35 تا 40 بیاین این روزای آخرو با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5095 بازدید | 153 پست
مامان آتنا جون من خودم هنوز پیشش زایمان نکردم،هفته 35 ام،اما دوستام همه راضی بودن،اگه خدای نکرده زایمان پرخطر باشه که از اولش میاد اما توو شرایط عادی بیمارستان باهاش تماس میگیره،دقیقا نمیدونم از کی میاد ولی حتما به موقع میاد،یه بار توو مطبش یه خانومی اومده بود که تازه زایمان کرده بود و ظاهرا ضربان قلب بچه اش موقع زاسمان کم شده بود و مشکلات اینطوری داشت،داشت به منشی میگفت که خانون دکتر تا صبح بالای سر من بود و خیلی اذیت شد و زحمت کشید و این حرفا،گفتن سن و سال یه کم برام سخته ولی فک نکنم پنجاه شده باشه،یه بار پیشش بری دستت میاد که چه جوریه،من هفت هشت سالی هست که پیشش میره،آرامش و متانتش و خیلی میپسندم،کار زایمانش و هم که از دیگران شنیدم خوبه
خیلی ممنونم سمانه جون .. باشه یک سر میرم ببینم چطوریهمن از ون تیکه بدم میاد که هزار تا ماما میان ادمو معاینه میکنند و دستکاری میکنند ولی اگه دکتر از همون اولش باشه خیلی بهتره
منم سر زایمتن اولم خانم دکتر روغنی از اولش بالای سرم بود کلا فقط خودش یکبار معاینم کرد که همون موقع هم کیسه آبمو زد که اصلا نفهمیدم..
سلام دوستان من هم هفته 35 هستم و خیلی نگران زایمانم هستم چون خودم طبیعی رو دوست دارم ولی مدتهاست دارم تحقیق میکنم وهیچ کس رو پیدا نکردم که به راحتی زایمان طبیعی داشته باشه
2731
مژده به همه مامانایی که مسافر توی راه دارن شیک ترین تمهای سیسمونی رو توی این آدرس سفارش بدین.اول مقایسه کنید و بعد خرید کنید .تا آخر رمضان ارسال فایل فقط 10000تومانwww.tashrifatasan.blogfa.com
09153113335
دوباره سلام به همه
من ٣٧هفته و ١روز هستم من هنوز انقباض دارم ،زیر شکمم هر از گاهی تیر میکشه البته نی نی خیلی پایینه به خاطر همین دکتر گفته باید استراحت کنم تاریخ احتمالی زایمانم ٤ شهریور بود ولی دکترم گفته بعیده که نی نی تا اون موقع صبر کنه
خدا جون کمکم کن امانتدار خوبی باشم وبتونم مراقب دوتا فرشته ایی که بهم دادی باشم
سلام به همه منتظران قلمبه
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

در اندرون همه ما خزانه‌ای بیکران از عشق و شادمانی و نعمت هست که می‌تواند آنچه را که در آرزوی آنیم، برایمان فراهم کند
کسى نیست؟؟؟
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

در اندرون همه ما خزانه‌ای بیکران از عشق و شادمانی و نعمت هست که می‌تواند آنچه را که در آرزوی آنیم، برایمان فراهم کند
2706