2733
2734
عنوان

کیا بعد از چند بار لترورول خوردن باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408165 بازدید | 25600 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امروز روز 4 پریمه ولی از دیشب دوباره لتروزول را شروع کردم . همراه با روزی 2 تا متفورمین . البته قرص لووتیروکسین هم میخورم ماه پیش متوجه شدم که کم کاری تیروئید خفیف دارم . ولی این ماه من سیکلم 32 روزه شد همیشه سر وقت و 28 روز بودم . چون این ماه لتروزول خوردم دکترم گفت تهمک گذاری دیرتر انجام میشه و پری ممکنه تا 10 روز عقب بیافته . ولی ایم ماه بازم نمیتونم برم سونو .
2728
سفید برفی جان معمولا با لتروزول یک فولیکول بالغ میشه به همین خاطر احتمال چند قلویی کمتر است . ولی خوب بعضی افدار با لتروزول چند تا فولیکول بالغ پیدا میکن. روز چند پری هستی ؟ چندمین دوره ات است ؟
سفید برفی جان با لتروزول سالم ترین فولیکول هات بالغ میشن و با آمپول اونهایی که بالغ شدند آزاد میشن. من ماه سومم هست که دارم قرص میخورم.
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
2738
شادی جان پیش کدوم دکتر میری؟ من پیش دکتر کامکار هستم. نمیدونم به این روش درمان ادامه بدم یا نه؟
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
شادی جون من ماه سوم اقدام هستم.فقط این ماه لتروزول خوردم.سرخود گرفتم خوردم.آخه برای بارداری عجله دارم.13 دوره که رفتم سونو دو تا فولیکول 17 و 21 داشتم.فقط شبش اقدام کردم.چون دو تا فولی بالغ بود ترسیدم دو قلو بشه دیگه اقدام نکردم.آمپول هم نزدم.الان 18 دوره هستم.8 روز دیگه باید پری بشم.آزمایش خون حالا جواب میده؟
خدایا به خاطر همه چیز ازت ممنونمممممم
نه این ماه 3 تا فولیکول بالغ داشتم 22 24 و 16 ولی خب امروز کمر درد پریود دارم. کلی غمگین شدم.
روز 11 رفتم برای سونوگرافی . به دکتر زنگ زدم گفت که فولیکولهات خوبه. همون شب آمپول زدم
سلام منم به جمعتون اضافه کنین منم اولین ماهه که لتروزل میخورم روز 12 پری فولیکول 23 داشتم . شبش آمپول زدم و اون شب و دو شب بعدش رفتم اقدام روز 15 هم رفتم سونو فولیکول در حال آزد شدن بود .حالا هم 18 دوره هستم . به نظرتون کافیه اقدامهام یا بازم باید اقدام کنم؟
2706