2733
2739
عنوان

کیا بعد از چند بار لترورول خوردن باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408163 بازدید | 25600 پست

زلال جون من سه شنبه این هفته دکتر میرم که میشم 6 هفته و 5 روز احتمالا سونو میکنه ولی واژینال فکر نکنم...

خیلی خودم کنترل کردم که تا حالا دکتر نرفتم دفعه پیش از هفته 4 تا 6 سه بار دکتر رفتم که آخرش نموند واسم این دفعه سپردمش به خدا

تو کی سونو دادی واسه قلب؟

من نینی قبلیم که سقط شد تو هفته 6 قلبش دیدم یعنی تکونهاشو صداشو ولی نه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍

من چون پری هام نا منظم بود وقتی فهمیدم باردارم فک کردم تو سه ماه هستم خخخخخ...ولی نگو همون ماه قبل که اصلا پری نشدم حامله شدم کار خدا...برا همون که نمیدونستم چند وقتمه زود رفتم که 6 هفته سه روز بودم با واژینال صدای قلبشو شنیدم البته دکترم کار درسته....خوبه اینی که میگی پس برو و فقط هم دلتو بسپار به خود خدا...انشالله اینبار سالمه سالمه و میمونه و بهت میچسبه😘😘😘😘

چشم فرو بسته اگر باز کنی در تو بوود هر چه تمنا کنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من چون پری هام نا منظم بود وقتی فهمیدم باردارم فک کردم تو سه ماه هستم خخخخخ...ولی نگو همون ماه قبل که اصلا پری نشدم حامله شدم کار خدا...برا همون که نمیدونستم چند وقتمه زود رفتم که 6 هفته سه روز بودم با واژینال صدای قلبشو شنیدم البته دکترم کار درسته....خوبه اینی که میگی پس برو و فقط هم دلتو بسپار به خود خدا...انشالله اینبار سالمه سالمه و میمونه و بهت میچسبه😘😘😘😘

چون پری هام نا منظم بود وقتی فهمیدم باردارم فک کردم تو سه ماه هستم خخخخخ...ولی نگو همون ماه قبل که اصلا پری نشدم حامله شدم کار خدا...برا همون که نمیدونستم چند وقتمه زود رفتم که 6 هفته سه روز بودم با واژینال صدای قلبشو شنیدم البته دکترم کار درسته....خوبه اینی که میگی پس برو و فقط هم دلتو بسپار به خود خدا...انشالله اینبار سالمه سالمه و میمونه و بهت میچسبه😘😘😘😘

2728
من چون پری هام نا منظم بود وقتی فهمیدم باردارم فک کردم تو سه ماه هستم خخخخخ...ولی نگو همون ماه قبل ک ...

مرسی عزیزم ایشالا هر کی بارداره خدا بهش نینی سالم بده به من و تو و همه بچه های این تاپیک هم بده

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍

بچه ها من سونو دادم چيزي ديده نشد تو رحمم چيزي ديده نشد احتمالا خارج رحمي هست تو رو خدا واسم دعا كنيد

خيلي احساس بدي دارم 

2738

نميدونم من درد داشتم سمت چپ رفتم سونو كه چيزي نديدن واژينال هم سونو دادم

دوباره آزمايش دادم 

بتا هم شده بود ١٠٠٠ يعني خوب رشد نكرده بود 

قرار شد ٤ شنبه صبح درباره آز بتا بدم كه اگه ٢٠٠٠ شده باشه بايد ساك ديده بشه

نميدونم خيلي ناراحتم اميدوارم اگه حاملگي درست نيست خودش سقط بشه يعني كارم به بيمارستان نكشه و خارج رحمي نباشه

سلام شادی جون مبارکههه...انشالله به سلامتی بقلش کنی...سه تا فرشته خوش به سعادتت خدا حفظشون کنه برات....والا منم فردا سونو انومالی دارم که از استرس دارم خفه میشم انشالله پیش دکتر طهماسب پور تو رستاک میرم دیگه توکلم به خداست انشالله که سالم باشه ....برای همه سالم باشه بچه منم در کنار بقیه انشالله

حنا جون توکل به خدا باشه خوب استراحت کن استرس و فکرای بدم از خودت دور کنه انشالله که چهارشنبه میای میگی بتا رفته بالا و ساک هم دیده شده حتما لقاح دیر انجام شده توکلت بخدا باشه انشالله....خدا معجزه میکنه برات انشالله

سلام خوبین

من این ماه لترو و امپول استفاده کردم

اگه نشه میرم iui

شادی جان دعاکن برام باسه تافرشته ی که خدا بهت داده خیلی دوست داشته من عاشق دخترم

ولی الان ازبس انتظار کشیدم جنسیت برام مهم نیست فقط فرزندان سالم و صالح میخوام ازخدا

برام دعاکنین این انتظار تموم شه بیشتراز ۳ساله منتظرم...منتظر فرزند اول هستم

----√خُــداونــدا💚؛نــاامــیـــد مــکن هـرکـه بـه درگــاهــت پــنــاه آورده اســت√----
2706