2737
2739
عنوان

کیا بعد از چند بار لترورول خوردن باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408164 بازدید | 25600 پست

ایشالا نینی زلال هم سالم باشه به امید خدا

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حنا جون ممنون عزیزمممم منم دعات میکنم خدا بهت سالم و صالحشو بده هر چی زودتر انشالله و دلت شاد بشه....انشالله خدا به همه بده

چشم فرو بسته اگر باز کنی در تو بوود هر چه تمنا کنی
2731
امروز زنگ زدن گفتن طبیعیه....الحمدالله ....انشالله انومالیمم خوب باشه توروخدا دعام کنید😘

خدا رو شكر خانومي ايشالا همه چيز اوكيه واقعا خوشحال شدم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍

ممنون حنا جونم تو همه دل شکستگیامو و گریه ها حتما و همیشه دعاتون میکنم هم تورو هم مامان اتنارو هم همه اونایی که از خدا بچه سالم میخوان....الهی به حق این روزای عزیز خبر خوش بهمون بدید به زودی...همونطور که خودم در عین ناباوری باردار شدم...الهی خدا به همه بچه سالم و صالح بده به منم همینطور😘😘

2738

ممنون مامان اتنا جونممممم....خدا میدونه چقدر دعات میکنم عزیزممم.... اونم جوابش خوب باشه اکو قلب جنینم خوب باشه...تازه بفهمم حامله ام والا....تا الان که استرس خفم کرد

امروز زنگ زدن گفتن طبیعیه....الحمدالله ....انشالله انومالیمم خوب باشه توروخدا دعام کنید😘

خدا را شکر زلال جان . انشالله بقیه مراحل بررسی های بارداریت بدون مشکل طی میشه و از بارداریت لذت می بری 

سلام

وااای چه تایپیک طولانی ای تا حالا ندیده بودم دوستی انقد دوام بیاره

من چهارماه اقدام،عادتم فوق العاده نا مرتب

امروز دکتر امپول پروژسترون زد تا پریود بشم و بعد لتروزول رو از روز سه تا هفت بخورم.و پانزدهم هم دوفاستون

خیلی دوست دارم سریع باردار بشم شما شادی جان و مامان اتنا ،نسیم و.... برام دعاکنید مخصوصاکسانی که الان تو دلشون فرشته دارن

ممنون

سلام بچه ها من بيبي چكم مثبت شد آزمايش هم امروز دادم ٣١٥ روز ٣٧ 

خوبه مقدارش؟

واسم دعا كنيد خيلي استرس دارم دوباره مثل قبلي سقط نشه

2706