2737
2739
عنوان

نیاز به دلگرمی دارم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 41 پست
ایشااله که شمام به خواستت برسی.من حسام خیلی قوین 

حالا که حست قویه مامانی بهم بگو ببینم من کی باردار میشم😋

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
ایشااله که شمام به خواستت برسی.من حسام خیلی قوین 

عه!

ممنونم 

به نظرت من بخوام سومی بیارم دختر میشه؟

خودم حس میکنم نه پسر میشه بازم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره منم حسم میگه پسر میشه

اگه برم  دکتر چی زیر نظر دکتر؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
نمیدونم شایدم بشه ایشااله که میشه فکرشو نکن دکتر نرو تو گوگل سرچ کنی میگه چه برنامه غذایی استفاده کن ...

چند درصد به نظرت شدنیه؟

اخه دکتر تغذیه نمیخوام برم 

دکتریه که تعیین جنسیت میکنه با دستگاه نیست ولی امپول میزنهاز ناف و... اینجوری شنیدم

2738

برام ریسک بزرگیه چون سر پسر دومم حاملگیم همش افسرده بودم خیلی سخت تونستم قبول کنم که اینم پسر باشه خدا منو ببخشه😔

برام ریسک بزرگیه چون سر پسر دومم حاملگیم همش افسرده بودم خیلی سخت تونستم قبول کنم که اینم پسر باشه خ ...

آخه دکترم بری صددرصد تضمین نمیکنه که مامان دوستم دوتادخترداشت پسر میخواست رفت دکتر اینم دختر شده

وکیل مدافع حقوق زنان👊
آخه دکترم بری صددرصد تضمین نمیکنه که مامان دوستم دوتادخترداشت پسر میخواست رفت دکتر اینم دختر شده

آره منم دیدم با ای وی اف پسر میخواستن دختر شده نمیدونم میگن دختر آسونتر تعیین جنسیتش... ولی واقعا همهچی دستخداست زوری نیست

ببین خدایی حست میگه نمیشه دختر؟ 

بگو راستش رو