2733
2739

بچه ها من و بابام شریکی یه خانه خریدیم.

سه دنگ من سه دنگ بابام

من الان مجردم

بعد بابام الان چند وقته با داداش بزرگم تصمیم گرفتن کلا بکوبن و یه آپارتمان ۲ طبقه بسازن.

بعد داداشم میخواد به اسم خودش بزنه.

الان چجوری میشه؟

مشکلی برای من پیش نمیاد

بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم سند نصف حیاط و دارم

یعنی دو تا سند سه دونگ دارید درسته ؟ 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2728
برا داداشت مشکل پیش میاد چون الان خونه بسازه میشه مال شما و پدرتون، خونه رو که بدون زمین نمیتونه بفر ...

برا به اسم زدن خونه و زمین هم شما باید امضا کنی و اگه امضا کنی همش مال اون میشه 

خب چرا شفاف با خودشون حرف نمیزنی ببینی میخوان چطور تقسیم کنن

روالش اینه که شما مثل مشارکت در ساخت با برادرت طرف بشی

اول باید ببینی توی منطقه خودتون روال مشارکت چیه مثلا هفتاد درصد از آپارتمانها مال صاحب زمینه بقیه اش مال سازنده یعنی مثلا اگر برادرتون ده واحد بسازه هفت واحدش مال شما و پدرتون هست بقیه اش مال خودش

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
اره عزیزم

خب وقتی سند به اسمتونه ک اون نمیتونه بزنه بنام  خودش فقط حواست به سندت باشه 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
خب وقتی سند به اسمتونه ک اون نمیتونه بزنه بنام  خودش فقط حواست به سندت باشه

با شه مرسی گلم

بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم