2733
2734
انتظار خیلی بده

خیلی استرس ندارم چون یه بچه دارم .ولی همیشه فکر میکنم چون رو بچه اول بهم لطف کرده سر بچه دوم یکم سر به سرم بزاره.خدا اینطوره وقتی یه چیزیو ازش بخوای یکم طولش میده وقتی چیزی نخوای خودش میندازه تو بغلت

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تحت نظر دکتری؟؟؟

نه 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2731
😄خیلی خوبه که

اخی خدا رو شکر ماه عسل با نی نی

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

۴ سال جلوگیری طبیعی . دفعه اول اقدام باردار شدم😐

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

2سال جلوگیری طبیعی،بعدش یک سال اقدام داشتیم و نشد،رفتم دکتر با اولین ماهی که دارو داد باردار شدم،ولی هفته نهم سقط شد،بعد باز یکسال جلوگیری طبیعی داشتیم ،الان 5ماهه اقدامم و هر ماه دارم دارو میگیرم ،شوهرم سالمه خودمم فقط مشکلم کوچیک بودن سایز فولی ها بود که با دارو حل میشه .هر ماه سونو میرم دکتر میگه شرایط بدنت عالیه این ماه حتما باردار میشی ولی نمیشم که !!!

خدایا شکرت   
2سال جلوگیری طبیعی،بعدش یک سال اقدام داشتیم و نشد،رفتم دکتر با اولین ماهی که دارو داد باردار شدم،ولی ...

عزیزم تو یه تایپینگ هات یکی یه دکتر ارمنی تو اصفهان بهت معرفی کرده بود میشه اسمشا بهم بگی؟؟؟