2737
2739

گفته بودم دخترم و بردم مشاور برای ی سری اخلاقهای بدش دیروز نوبت دوم بود توسالن نشست و من رفتم صحبتهامو با مشاور کردم از مشکلاتی که اذیتم می کرد گفتم  سلام نکردنش و اینکه با عرض معذرت با اینکه کلاس سومه هنگام دفع می گفت بیا منو بشور و مشکلات عدیده ی دیگه ای که داشتم اینم بگم که گفته بودم 14 روز یبوست داشت و هیچ تلاشی برای دفع نمی کرد که مشاور گفت انقدر در خودش احساس ریاست میکنه و شماها بهش باج دادید که حتی به خودش زحمت زور زدن هم نمیده و از اینکه شماها دلواپسش هستید احساس غرور میکنه بعد از جلسه ی اول این مشکل حل شد و تقریبا هر شب می رفت دستشویی ولی همچنان منو صدا میزد که بیا دیروز ی 20 دقیقه هم با خودش صحبت کرد نشونه هاشو از همان موقعی که از در رفتیم بیرون دیدم بدون اینکه به من بچسبه پله ها رو خودش رفت پایین در صورتی که قبلا با من قدم بر می داشت دیروز وقت حمامش بود گفت مامان خودم برم گفتم آره عزیزم برو خیلی با ادب گفت فقط شما آب رو برام سرد و گرم کن هر چند آخرش خودم هم رفتم یبار دیگه بدنشو شستم ولی اینکه تنها رفت خیلی بود هیچ موقع راضی نمیشد و اینکه موقع خواب با عرض معذرت دستشویی هم رفت گفت مامان خودمو شستم تمیز دستامم خوب با مایع شستم فقط نتونستم فلاش تانک و بزنم قدم نرسید گفتم اشکال نداره عزیزم خودم میزنم بعد توضیح دادم ببین امشب من باهات نیومدم تونستم ی سری کارای آشپزخونه رو انجام بدم و کارم کمتر شد این چیزی بود که دکتر گفت بگو خلاصه تغییر کرد چه تغییری در حد ی جلسه فقط در مورد انگیزش نسبت به درس گفتم کی باهاش صحبت می کنید که گفت فعلا وضعش خیلی خرابه از بس شما مورد توجه قرارش دادید اعتماد به نفس پایینی داره این موضوع حل بشه تا موارد دیگه 

شکر خدا

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین موفق باشین مشاوره خیلی تاثیر داره سعی کنین یادتون نره و مو به مو انجام بدین

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731

پسر منم سومه همه کارها رو خودش انجام میده 

ولی باز یه سری مشکلات دیگه داره 

همه بچه ها مشکلات مخصوص خودشون و دارن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738

بلاخره  اعتماد بنفسش پایینه  یا حس ریاست داره؟

ولی خیلی خوبه تغییر کرده

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

خداروشکر امیدوارم روز به روز همه چیز براتون بهتر بشه 

اینو باید به عزیزانی گفت که معتقدن مشاور و روانشناس خودشون دیوونه هستن و رفتن پیششون خالی از فایده ست !!!!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706