2733
2734
عنوان

واسه مرتب کردن این آشپزخونه نامرتب چه ایده هایی دارین؟؟ 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3081 بازدید | 41 پست

اگه مجبوری که حتما روی کابینت بذاری پس حداقل همه شیشه ها رو یه سایز و یه شکل بردار تو نت سرچ کن تزیین شیشه ترشی و مربا ایده های خوبی هست یه باکس هم براشون درست کن 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا تو خونه قبلیم تو تراسم طبقه زده بودم اینجور چیزا رو میذاشتم داخلش یه طبقه بزن تو تراساز شر چیزای اضافی راحت شو

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2731
من قبلا تو خونه قبلیم تو تراسم طبقه زده بودم اینجور چیزا رو میذاشتم داخلش یه طبقه بزن تو تراساز شر چ ...

آخه اکثرشونو تقریبا هرروز استفاده میکنم. 

باید ی همچین کاری بکنم. 

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

ببین من کابینتام این خونه خیلی کمه. ولی روو هم رو هم چیدم. مرتبه ولی فقط خودم میتونم چیزی دربیارم. نصف وسایلم مونده بود وسط آشپزخونه. اینا که کمه. میتونی جاشون کنی. بعدم عرق ها رو درشون رو محکم ببند تو اتاق هم میتونی بچینی پشت پنجره ای که سایه است. ترشی هم داری همینطور. یا تراس. الان زمستونه سرده هوا

آینده حتما" زیباست.🥰
گلابه چرا تیرس

سوال خوبی پرسیدی

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی