2733
2734
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 798090 بازدید | 1506 پست

سلام

من 13 روز از تاریخ پریودم میگذره دیرو بتا دادم منفی بود اما تهوع صبحگاهی شدید و خستگی و علائم بارداری دارم به نظرتون چقدر امکان داره باردار باشم؟ برم مجدد آزمایش بتا؟

ار ه گلم من اینجوری بودم 15روز بعد اینکه دیدم بی بی چک منفیه و پریود هم نمیشم رفتم ازمایش خون دادم ا ...

سلام خانمی جدی وای خدای پس من امید وار باشم 4 ماه قبل پریود شدم از دوهفته بعد یک درد تیرکشید در تخمک ها دارم وزیرشکم درد زیاد کمر درد سرگیجه وهمون دوهفته که از پری گذشته بود نه الان خیلی اضلات بدنم گرفته بود بخصوص ساق پا ولی الان درد اضلاتی نیست فقط تخمک ها تیر میکشه وزیرشکم و4 روز به پری مونده بود بی بی چک کردم منفی بود بعدش یکم صبر کردم 6 روز که از پری گذشت از مایش خون دادم باز هم منفی بودوبعدخانم دکتر سنوگرافی واژن انجام داد وگفت باردار نیستی اگه بودی باید تا الان دیده میشد یک نقطه کوچیک که من چیزی نمیبینم روز 7 هم بی بی چک منفی دیگه گفتم صبر میکنم یکی دوهفت از نمیدم تا ببینم چی میشه الانم که 10 روز هست وهیچ خبری نیست نظرشما چی هست با این همه؟ لطفا ج بدین از نگرانی در بیام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ار ه گلم من اینجوری بودم 15روز بعد اینکه دیدم بی بی چک منفیه و پریود هم نمیشم رفتم ازمایش خون دادم ا ...

البته من در یکی از برنامه ای انتر نتی هستم که یک خانم گفت شاید تو کیست داری یعنی وقتی دکتر سنوگرافی داخلی انجام داد وگفت تخمک هات و از نظر واژن هیچ مشکلی نداری ومن چیزی نمیبینم یعنی اگر کیست داشتم دیده نمیشد ایا هنوز به بارداری امید وار باشم اخه خیلی از خانم ها میگن بعد یک ماه جواب گرفتن یعنی الان که 10 روز گذشته من کی باید دوباره چک کنم که دیگه هرجوابی باشه قعتی هست وجواب کاملان درستی هست ودیگر جای انتظار برای بارداری هست یا نیست یا منفی میشه یا مثبت کی دوباره از بدم یک ما ه بعد؟ 

سلام دوستان.من ازمایش خون دادم منفی شد.حدود ۵ روز از زمان پریودم گذشته بود و نشده بودم.با بتای ۰.۵  احتمال اینکه جواب اشتباه باشه هست؟اخه هنوز پریود نشدم و ۱۰ روز گذشته وحالت تهوع و یبوست هم دارم

2731

سلام بچه ها،تو رو خدا جواب منو بدين دارم ميميرم از استرس😭

چندتا بيبي چك زدم ي حاله كمرنگ اومده،دو تا هم زدم نيومد اصلا،امروز يروز از پ ميگذره،آز دادم ولي منفي بود،ميشه حامله باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالت تهوع هم دارم و خستم يكسره،گرسنمم ميشه

سلام دوستان

من عضو جدیدم

یک سوال داشتم

من الان ۴۹ روزه پریود نشدم کلا پریودم منظم نیست اما بیشترین حدش ۴۰ بوده بی بی چک هم منفی بوده فقط دو بار هاله انداخته آزمایش خون امروز دادم بتا ۱.۲ بود و منفی شد اما شدید درد دارم صبح ها حالت تهوع و گر گرفتگی دارم و تخمدان هام درد میکنه زیر شکم و کمرم خیلی درد داره کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام دوستان

من پريودم نامنظمه ولي درحد چندروز

الان ١.٥ ماهه كه از آخرين پريودم ميگذره و پريود نشدم!

بيبي چك منفي نشون داد دوروز پيش آز دادم اونم منفي بود

ولي حالت تهوع و درد شديد سينه دارم و ترشحاتمم زياده

به نظرتون اين تاخير ميتونه نشانه بارداري باشه ؟!!

خودم ديگه اميد ندارم چون هردوش منفي شد😞

ممنون ميشم هركس تجربه اي مشابه داره يا ديده بگه بهم🙏🏻

خداجونم مراقب پسرم ، نینی تودلم و  همه كوچولوهاي دنيا باش🙏🏻❤️
سلام خانوما خیلی ناراحتم ۸هفتمه. ۲ روز قبل موعدم بتام ۷۱ بود . روز بعد موعدم ۳۵۰ بود  ۳روز بع ...

قرار نیست بتا همین جور بالا بمونه...از هفته ٧ فکر کنم بتا میاد پایین

❤ⓚⓞⓡⓓ❤
سلام من پنج روز مونده  به پری آز دادم بتا پنج بود گفتن مشکوکه حالا نتیجه ش رو بهتون میگم

سلام عزیزم ، نتیجه چی شد؟  باردار بودی؟! آخه ۱ روز به پری منم بتام ۵ شد امروز که باید پری نیومد فقط لک بینی دارم و کمر درد ، نمیدونم احتمالش هست باردار باشم یا نه. 🙄🙄

خدایا عاشقتم، ممنونم که صدامو شنیدی و نی نی رو تو دلم گذاشتی خودت حافظش باش..🙏
2706