2737
2739
عنوان

ترمیم روابط..لطفا همه شرکت کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2389 بازدید | 102 پست

امروز تصمیم گرفتم به جای اینکه با تیکه و کنایه حرف بزنم بهش بگم بیا جدی حرف بزنیم زنگ زدم گفتم عصر بیا بریم بیرون حرف بزنیم.

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
@_1990_mar_mar     @سپیدرود     @haleh3125    

عزیزم ممنون از دعوتت

چه تاپیک مفیدی رو شروع کردی خانوم 🌸

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی هیچ شرایطی نباید با همسر کل کل کرد حریم و نگه داریم 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

من خیلی غر غر میکنم مثلا میرم خونه دوستاش یا ابجیش اومدنی هی ایراد میگیرم مثلا خانم فلانی اله بله خواهرت اینجوریه چشم دیدنم رو نداره ولی میفهمم همسرم بهم میگه تو با همه مشکل داری یبار نشده از خونه اینو اون بیای تمجید کنی یهو بخودم اومدم من باید اوناییکه سالی یبار میام میرم رو تعریف کنم گیرایی حرفم بالا بره.

یکی اینکه هی همسر رو نباید مقایسه کرد و گف تو دستپا چلفتی هستی و .... 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

توی یه تاپیک دیگم گفتم.تحت هییییچ شرایطی خونه و زندگیتونو ترک نکنید.دوباره میگم خونه و زندگیتون.مال شماس اینکه براحتی رهاش میکنید و میرید ینی به خودتون همسرتون و خانواده هاتون اعلام میکنید اون خونه مال شما نیست.

صادق باشید با شوهرتون.باور کنید هیچ چیزی ارزش دروغ گفتن به شوهرو نداره.100 در صد دروغاتونو میفهمه و تا ابد به همه ی حرفاتون شک داره و این یه راه نفوذ میشه برای ورود دشمنانتون به زندگیتون.

برای اصلاح روابط هم من به شخصه نوشتن یه نامه ی صادقانه به همسرم رو به همه چیز ترجیح میدم.ازش دلجویی میکنمو صادقانه حرف دلمو میزنم و دلخوری های خودمو میزنم.معموووووووولا جواب دلخوریمو گرفتم.

توی یه تاپیک دیگم گفتم.تحت هییییچ شرایطی خونه و زندگیتونو ترک نکنید.دوباره میگم خونه و زندگیتون.مال ...

اره عزیزم حرفای خیلی خوبی زده بودین توو اون تاپیک

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
2740

صد البته که بستگی به تربیت خانوادگی و شخصیت دو طرف داره 

ولی اگه کلی در نظر بگیریم 

زن و شوهر باید اولویت اول زندگی هم باشن ،جلوتر از حتی پدرو مادر و بچه و دوست و رفیق و...

هیچ چیز مگو وپنهانی تو زندگی از هم نداشته باشن 

به خانواده های همدیگه توهین نکنن 

بخاطر بی ادبی ،بی مسیولیتی یا کم کاری بقیه ،اوقات همدیگرو تلخ نکنن 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

سلام ممنون از دعوتتون

من و همسرم دراوایل زندگی خیلی اختلاف سلیقه و کشمکش داشتیم اون خیلی تحت تاثیر خانواده اش بود ولی به مرور متوجه خواسته هاش شدم و اونم به حساسیتهای من پی برد و زندگیمون به روال خوبی افتاد ,

اگر انتقادی ازشون داشتم فقط از همسرم انتقاد کردم و به خانواده اش ربط ندادم

سعی کردم جلوخانواده اش به حرفهای شوهرم گوش بدم و سر مسایل جزیی باهاش بحث نکنم

اگه حرفی نظری داشتن که خوشم نمیاد خودش یاخانوادش فوری ردش نمیکنم صبر میکنم ببینم درمورد خودشون چه عکس العملی نشون میدن , اگه خلاف حرفاشون بوداونموقع فقط به شوهرم گله میکنم , 

زیاد وارد جزییات زندگیشون نمیشم تا اوناهم زیاد وارد مسایل جزیی زندگیم نشن  چون سلیقه ها متفاوته شاید نظری بدن که خلاف نظر من باشه و شوهرم بهش عمل کنه

سعی میکنم توکارها و مهمونیها کمک خواهراش باشم البته اگه به وظیفه تبدیل بشه میکشم کنار 

اگه ازعروس دیگران پیشم تعریف کنن منم از خواهرشوهر و مادرشوهر اون عروس تعریف میکنم که بدونن خوبی متقابله

اگه از جاریم تعریف کردن تاییدش کردم و گفتم راست میگید اون تو کل فامیلتون تکه , دیگه ازش تعریف نکردن

درحضور خانواده خودم بهش احترام گذاشتم و تاییدش کردم  و تا امروز زندگی هیچکسی رو به رخ همسرم نکشیدم هرکی هرچی خریده و پوشیده من سعی کردم خودم باشم و چشم همچشمی نکنم

مصرف گرا نیستم و درعین حال همیشه خوب تو جمعشون ظاهر شدم 

زیاد بهش گیر نمیدم که این کارو بکن و اون کارو نکن ولی غیر مستقیم انتظاراتمو بهش میگم

سلام ممنون از دعوتتون من و همسرم دراوایل زندگی خیلی اختلاف سلیقه و کشمکش داشتیم اون خیلی تحت تاثیر ...

مرسی عزیزم خیلی مفید بود

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.