2733
2734

عزیزم من الان دیدم تاپیکتو .. برا جواب ازمایشت نذر کرده بودم😢😢😢 ولی عزیزم اصلا خودتو نباز. بذا بهت بگم که مامان من سالهاست ک ام اس داره از وقتی ک من بچه بودم. ن بینایی ن شنوایی ن راه رفتن هیچی شو از دست نداد و خدارو شکر کاملا مثل یه ادم عادی هست و مدت زیادی هست گ حتی بیماریش خاموش هست و فقط گرما و خستگی اگ بکشه یکم سرگیجه میگیره. چرا باید امید تو از دست بدی. همه اونا ک ام اس دارن ک مشکلات حاد پیدا نمیکنن انشاا.. ک برا تو هم از نوع خفیف هست. برات دعا میکنم عزیزم . امیدت ب خدا باشه. مامانم مشهد خیلی دعا کرد. ب امام رضا متوسل شو خودش کمکت میکنه فدات شم. اگر دکتر خوبم خواستی بگو بهت معرفی کنم😘😘😘😘😘😘💓💓💓💓

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

مامان من داره... ۲۰ سال بیشتر ولی الحمدالله مشکل خاصی نداره... قبلا آمپول میزد الان قرص مصرف میکنه... من که باشوهرم مشکل دارم فقط به خاطر مامانم که اعصابش به نریزه هیچی بهش نمیگم... یبار سر موضوعی اعصابش به ریخت حالش بد شد😢😢😢😢😢

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من الان دیدم تاپیکتو .. برا جواب ازمایشت نذر کرده بودم😢😢😢 ولی عزیزم اصلا خودتو نباز. بذا به ...

مرسی عزیزم اره دیگ امیدوارم خفیف باشه

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃
2731
عزیزم انشالله همیشه سللامتدباشهه

سنجاقک جون صادقانه دارم بهت میگم بدون این که بخوام دلداریت بدم من اطلاعات زیادی راجب این بیماری دارم این بیماری دقیقا مثل سرماخوردگی هست درصورتی که شما خط درمانت کامل انجام بدی دوم من دوستان ام اس زیادی دارم که حالشون عالی عالی هست سوم ام اس مراحل گوناگونی داره فقط یک مرحلش منجر به چیزای بد میشه که اونم نادر هست و ۱۰ درصد دیده شده فقط و شما جز اون دسته نیستین قسم میخوزم این بیماری خیلی مسخره هست اصلا بهش نکن اصلا فقط تحت نظر یک دکتر مغزواعصاب خوب باش از پزشکان مغزواعصاب تهران دکتر دونلو و دکتر صحراحیان میشناسم صحرایان معروفه بازم خواستی ادرس دکتر خوب میدم کدوم شهری؟ راستی یک پیج هست که اطلاعات خیلی خوبی داره خواستی ایدیشو بدم بهت قول میدم که چیزی نیست لطفا از هر کسی مشورت نخواه چون هر کسی اطلاعات راجب به این بیماری ندارههه همه تلوزیون صدا سیما دیدن تصور غلط راجب به این بیماری دارن هیچ چیز نیست

منم اون هفته نوبت دکترمه 

مشکوک ب ام اس هستم😔

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
سنجاقک جون صادقانه دارم بهت میگم بدون این که بخوام دلداریت بدم من اطلاعات زیادی راجب این بیماری دارم ...

من ایران نیستم مهربون مرسی ب خاطر دلگرمیات. برام دعا کن بیماریه منم خفیف باشه 🙏🏻

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃
2740
من ایران نیستم مهربون مرسی ب خاطر دلگرمیات. برام دعا کن بیماریه منم خفیف باشه 🙏🏻

اگر علایم و تعداد پلاک ها و در مغز و نخاع و فعال بودن‌ یا خاموش بودنش بهم بگین من میتونم کمکتون کنم❤️

اگر علایم و تعداد پلاک ها و در مغز و نخاع و فعال بودن‌ یا خاموش بودنش بهم بگین من میتونم کمکتون کنم❤ ...

علاعمی فعلا ندارم فقط ضعف پا یکم پلاک گردنم فعاله چنددتاعم تو مغزم 

شما دکتری؟

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃