2737
2734

البته به خاطر این که هوس میکنم میخریم وعلا نمی خریدیم توشهرما ۱۷ تومن.لصفا بحث سیاسی نکنید شوخی کنیم بخندیم واقعا الان ذهنم درگیراتفاق بدی که ایشالله اون اتفاق نیوفته می خوام آروم شم کمکم کنید جوک هم بگید خاطره هم بگید آزادید

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

دیروزیدونه گوجه خریدیم اولا سرش دعوا بود برا خوردن بعد۳۵۰۰ تومن دادیم 😁

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرم گوجه نمیخوره یماهی هس نخریدم😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
ما توبه کردیم نمیخوریم 😅😆

اتوبه توبه.خیلی خوشگلن لامصبا باید بزاری ویترین قشنگ یکدست صاف انگار توکارخونه تولیدشده

گوجه های بی رنگو رو ریز نارنجی 😕 البته من کیلویی ۷ گرفتم بازم سوختم🤣

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2706