2733
2734
عنوان

من یه مشکل خنده دار دارم کسی مثل من هست 😅

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همینم. حس بدی بهم دست میده. 

جدیدا میگم وااااای خیلی گرمههههه😆 

آخه خجالت بکشم یا بخوام تو یه جمع حرف بزنم واقعا از درون گُر میگیرم و میفهمم که بعلهههه. صورتم حال درونمو داره فریاد میزنه

بازتو خوبه سفیدی من سبزه ام البته روشن ولی در حالت خجالت عصباتیت گریه سرما قرمز میشم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2731
ما یه استاد داریم همینجوریه😂😂😂😂 مخصوصا وقتی میخاد جلو خندشو بگیره  خیلی باحاله

ببین شما بش میخندی پس حتما همه پشت سر من به من میخندن 😞🤣

ببین شما بش میخندی پس حتما همه پشت سر من به من میخندن 😞🤣

ن اتفاقا خیلی دوس دارم این حالتارو 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
بازتو خوبه سفیدی من سبزه ام البته روشن ولی در حالت خجالت عصباتیت گریه سرما قرمز میشم

مال من خیلی ناجوره یه بار آینه جلوم بود دیدم وحشت کردم 🤣

مال من خیلی ناجوره یه بار آینه جلوم بود دیدم وحشت کردم 🤣

من پامم میلرزه ،برو خداروشکرکنی اوضاع من از توهم داغون تره.اول قرمززززز میشم بعد زانوهام میلرزه،بعد صدامو میلرزه 

یعنی طرف نمیدونه من گرمم هست که قرمز شدم یا سردمه که لرز کردم  

2706