2733
2734
درست میگی  خیلی وابسته به مامانم هستم  ولی الان یه موقعیتی جور شده نمیتونم درست تصمیم بگ ...

اینها را در نظر بگیرید برای ما خانمها خیلییی سخته چشمهاتو ببند تصورش کن ببین میتونید یا ن

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۲-۳

سنت زیاد نیست ولی برا اینکه تازه بری درس بخونی و بعد کار پیدا کنی کم هم نیست، با تحصیل که بهت اقامت نمیدن، تا درست تموم شه کار پیدا کنی هم سنت یکم میره بالا، اگه میتونی کار پیدا کن با ویزای کار برو که عقب نمونی، دوستام که خارج از کشورن میگن برا کسایی که تو سن بالای ۳۵ میان کار خوب سخت پیدا میشه، خارج برا کسایی که قبل ۲۵ میرن خیلی خوبه، باز هم میگم سنت زیاد نیست ولی اگه میخوای بری تا سال دیگه برو حتما

2731

من میدونم فقط اگ کسی بتونه بره برهه جهنمش بهتره امروز یه فیلم دیدم دوتا بیشعور یه پسر بچه رو انداختن تو سطل اشغال ازپسر بچه های که کار میکنن خیلی دلم سوخت اینجا جا موندن نیست

اگه درامدس جوریه که زندگی لاکچری داری تو ایران بمون اگر نه برو

بالاخره با توجه به شغلم درآمد خوبی دارم 

اگر پسر بودم میدونستم دست رو‌هر دختر بذارمو ازدواج کنم 

ولی خوشبختانه دخترم🥰

اما موقعیت ازدواجی که دلم بخواد ندارم 

اخه من ایران و دوست دارم آدم‌ها رو‌دوست دارم فقط به دلیل اینکه شوهر نکردم و خواهر کوچیکترم داره ازدواج می کنه و خب شرایط بد ایران دلم می‌خواد برم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده خویش را آیا زمین که زیر پای تو می لرزد تنها تر از تو نیست؟!
یه دوست دندون پزشک دارم رفت شش ماه موند دید اینجا براش بهتره برگشت خیلی هم هزینه کرده بود 

اره میدونم 

باید کلی امتحان جور و‌واجور داد

از آینه بپرس نام نجات دهنده خویش را آیا زمین که زیر پای تو می لرزد تنها تر از تو نیست؟!
2706