2733
2739
عنوان

یعنی تابلو نیست بدمون میاد از این رفتار؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 32 پست

من چون زن داداشام هرروز و روزی چند بار میان خونمون قشنگ درکت میکنم 

عقدن یا عروسی کردن داداشت ؟ 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون زن داداشام هرروز و روزی چند بار میان خونمون قشنگ درکت میکنم  عقدن یا عروسی کردن داداشت ...

عروسی کردن یه ساله عزیزم

وای تو چیکار میکنی؟ 

میری تو اتاقت یا میشینی پیششون؟ 

2731

حالا حانواده شوهرم بامن بدن میگن نمیاد هر روز خونمون چرا خرجتون باما یکی نیست یه خواهرشوهرو برادرشوهر مجرد دارم هم خودم راحت نیستم هم میگم رومون بهم باز میشه زیاد برم بعداونا راحتن با من هرکاری میکنن میگن خونه یکیم مگه چیه

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
به اون چه ربطی داره تو جلوی داداش خودت چی میپوشی.واااا خواهر برادر هستین.این حرفا چیه

خب حالا من درکش کردم و به احساسی که داشت احترام گذاشتم

اما اون دختره چرا به احساس ما احترام نمیذاره نمیدونم

2740
حق با شماست در هر صورت.بهش یه جوری بگید که ناراحت هم نشه.بگید خبر بده میخوای بیای

خبر هم بدن باز یه روز در میون میان

ادم باید هفته ای، دو هفته ای یه بار اونم با دعوت بره

اگه میخواستن هر روز اینجا باشن چرا ازدواج کردن؟! یعنی چی 

هیچکی نزدیکتر از خانواده برای ادم نیست، اوناهم دوس دارن باهاتون صمیمی باشن بنظرم شما باید راحت تر بگیرید مث یه عضو خانواده باهاشون رفتار کنید

خیلی بده بخواین دلشونو بشکنین فک کنن نباید بیان خونه مامان باباشون

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
دختره از ایناس که یه لحظه تو خونه بند نمیشه

چرانمیگی همسربرادرم یازن داداشمو..

یعنی اینقدراذیت هستی ازدستشون

خب کاراونها درست نیست 

هفته یباربه نظرم کافیه

واین باید به برادرتون بگید چون به خانومش بگید حتما به دل میگیره

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2706