2733
2739
عنوان

بلاخره اسم دو قلوهام

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی قشنگ‌‌‌تر از این نیست که آدم دوقلو پسر و دختر داشته باشه خدایاااا😍 الهی سالم بیان بغلت

مرسی عزیزم نی نی شما به سلامتی دنیا بیاد 🌷🌷🌷

خدایا مواظب دو قلو هام باش(دختر و پسر نازم) زود بیان تو آغوشم نیلسا و نیکان 😍😍😍😍
2740
ولی من شتیدم ژن دوقولویی از طرف زنه

طرف من دوقلو ندلشتیم فقط مادربزرگم دو قلو اورده که فوت شدن همین سمت شوهرم دوقلو داریم برادرشوهرم دو قلو دختر داره دو تا خواهرشوهر دارم اونام دو قلوین

خدایا مواظب دو قلو هام باش(دختر و پسر نازم) زود بیان تو آغوشم نیلسا و نیکان 😍😍😍😍
طرف من دوقلو ندلشتیم فقط مادربزرگم دو قلو اورده که فوت شدن همین سمت شوهرم دوقلو داریم برادرشوهرم دو ...

خب بنطرم لز مامانبزرگت به شما رسیده

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
خب بنطرم لز مامانبزرگت به شما رسیده

اره شاید ولی خیلی دو قلو دوست داشتم قبل اینکهدازدواج کنم عاشق دو قلو دختر و پسر بودم همیشه هم میگفتم کاش اینده دو قلو بیارم دختر پسر😍😍

اره شاید ولی خیلی دو قلو دوست داشتم قبل اینکهدازدواج کنم عاشق دو قلو دختر و پسر بودم همیشه هم میگفتم ...

وای منم عاشق دوقولو ام، مامان بزرگم دوشکم زاییده خواهرمم دوقولو دختر پسر داره دعاکن ارثش به منم برسه دوقلو دختر و پسر😍😍😍راستی بارداریش خیلی سخته؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2706