2733
2734
میشه بگی چیکار کردی؟؟(منظورم امضاته!!!)

هیچی یه خانمی تاپیک زده بود اسم کاربریش آتون بود اسم تاپیکه هم فقط اونایی که نیمکتای سه نفره یادشونه بیان کلی نوستالژی اوردم روحمون زنده شده بعد این خانم عکس کتاب های دهه 60اورده بود بعد منم گفتم دهاتین همه ریختن رو سرم منم اینو امضام کردم تا کسی منو ریپلای نکنه

تا اومدیم گرگا رو رام کنیم سگا شاخ شدن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ووووویی ننه 

خییلی خوبه 

ولی بزرگ نیس ینی ؟

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

ولی اینا رو نبر 

چشم میخوره بچه روز اولی هی میان میبیننش 

یه لباس ساده ببر ترجیحا سفید 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
2731
هیچی یه خانمی تاپیک زده بود اسم کاربریش آتون بود اسم تاپیکه هم فقط اونایی که نیمکتای سه نفره یادشونه ...

عزیزم........ممنون از توضیح کاملت

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
2740
ولی اینا رو نبر  چشم میخوره بچه روز اولی هی میان میبیننش  یه لباس ساده ببر ترجیحا سفید&n ...

چون میدونم روز اول همه عکس میخوان میگم یه لباس مرتب تنش باشه اخه خانواده شوهرم همه شهرستانن تا عیدم نمیتونن ببینن نی نی رو حداقل عکس هاش قشنگ باشه نگن عروسمون بی سلیقه است 

چون میدونم روز اول همه عکس میخوان میگم یه لباس مرتب تنش باشه اخه خانواده شوهرم همه شهرستانن تا عیدم ...

اره اینم حرفیع 

خوبه همینو ببر 

ولی یه وان یکاد بزن به لباسش 

چون میدونم روز اول همه عکس میخوان میگم یه لباس مرتب تنش باشه اخه خانواده شوهرم همه شهرستانن تا عیدم ...

افرین حتما اینا رو تنش کن از الان بچه رو با این حرفا عادت نده خدا حافظ همه ماست آیت الکرسی و 4قل بخون یه چشم نظر هم گوشه قنداقش بزن.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد