2733
2734

سلام دوستان

من دخترم فردا پنج ماهش تموم میشه و میره تو شش ماه

بیاید ایده های غذاتون رو بگید

من  چند روزه شروع کردم در حد کم بهش غذا میدم مثلا لب به شیرخشک نمیزنه ولی داخل  لعاب برنجش میریزم  میخوره

شما هم ایده هاتون رو بگید

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

برنج و گردو و سیب زمینی و گوشت ماهیچه و عدس و کره و آب قلم میریزم تو غذا میکس میکنم میدم برا شما زوده یکم اینو بدی بچت

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من امدم تایپیک بزنم امشب بپرسم سوالم راجب همین موضدع بود که ازکی شروع کنم غذا کمکی. میشه سوالمو جواب بدی. نی نی من 16اذر 5ماهش تمام میشه.  همه میگن بهش بده غذارو اما من میگم زوده.  ایا زوده؟ شیرخودمو میخوره؟ 

من پنج ماهش تموم شده دو هفته دیگه شش ماهش هم تموم میشه بهش آب سیب، لعاب برنج، شیره بادام،و آب ماهیچه میدم

ماهیچه با یکم برنج درسته و یه حلقه کوچیک هویج قشنگ میپزم لهش میکنم صاف میکنم ابشو میدم بهش

اوو شما که اول راهی ایده نمیخوای چیزای ساده باید بدی . منو بگو که ۱۱ ماهشه اصلا میمونم صبحانه میان و ...

خب میخوام از حالا یاد بگیرم

2738

من این غذاها رو به دخترم میدم

۱_برنج،هویج،سیب زمینی 

۲_برنج،عدس ،پیاز،یه تیکه کوچولو مرغ

۳_برنج، عدس ،پیاز، جوپرک 

۴_سیب زمینی و هویج با کمی روغن و زردچوبه

۵_روی همه غذاهاش هم کمی زردچوبه و نمک میریزم

چهار شیره و سویق هم کم و بیش بهش میدم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹
من امدم تایپیک بزنم امشب بپرسم سوالم راجب همین موضدع بود که ازکی شروع کنم غذا کمکی. میشه سوالمو جواب ...

عزیزم من از چهار ماه و ده روزش در حد لعاب برنج و شیر بادام شروع کردم

سویق هم بهش میدم

دختر من وزنش کمه و‌فقطم شیر خودمو میخوره لب به شیرخشک نمیزنه بخاطر همین بهش میدم

فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه ولی اگه حساسی از دکترش بپرس

میدونم تاریخ رفتشو میخواستم بدونم که با نی نی من چقدر فرق دارن. اون16اذر میره توی 6.

دخترم من ده تیر به دنیا اومده ده آذر پنج ماهش تموم میشه میره تو شش ماه

2706