2733
2739

نه بابا همه نمیمیرن که...

اونایی که نقص ایمنی یا بیماری خاصی دارن اونم در صورت اینکه کنترل نکنن و مراقب نباشن امکان فوت دارن

ولی بیماری فوق سختیه همسر من گرفته بود پدر دوتامون دراومد

دقیقا 5 شب و روز تو تب 40-41 درجه میسوخت 

به حدی بود که حتی ناله میکرد و هذیون میگفت تبش با هیچی هم پایین نمیومد

بدن درد و سردرد شدید هم داشت 

خیلی مراقب باش نگیری چون واقعا سخته

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
آره پسر منم ولی دل درد فقط یک بار داشت .ولی هنوز پاهاش درد میکنه وسرفه داره وگلوش خلط داره 

انشالله هرچه زودتر بهبودی کاملش رو به دست بیارن طفلیا گناه دارن کوچولوهای دوست داشتنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=113876814]سلام تو رو خدا بگو برای دخترت چه کارهای انجام دادی چه داروهای دادی‌چه مدت طول کشید.وچند سالشه.من بچه ...[/QUOTE]

گلم انشالله زود خوب میشن اول اینکه باید مایعات بخوره میوه بخوره فقط استراحت کنه دارو هم اینا رو دادم یدونه هم آمپول زدن 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
آره پسر منم ولی دل درد فقط یک بار داشت .ولی هنوز پاهاش درد میکنه وسرفه داره وگلوش خلط داره 

وای منم پا درد داشتم شدید. چرا فقط پا درد بود??

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
2731
سلام تو رو خدا بگو برای دخترت چه کارهای انجام دادی چه داروهای دادی‌چه مدت طول کشید.وچند سالشه.من بچه ...

خوب میشن عزیزم انقدر اضطراب نداشته باش ، به دکترتون اعتماد کنید و همون داروهایی رو که داده حالا با هر ترفندی بدید ، ببین عزیزم دوره داره ، تا اون مدت زمان نگذره هرچی هم استفاده کنی فایده نداره ، فقط تا میتونید مایعات بدید ، #‍ آبمیوه پاکتی و این جور چیزهااا هرگزززز و هرگزززز ندید به ایشون#

سلام😊 
مثل چی؟

زنجبیل زیاد مصرف کن چیزای گرم بخور 

شلغم بخور قوت بخور بعد امممم پسته خوبه سوپ زیاد بخور 

پیاز و سیر مصرف کن که زدعفونی کنه بعد اگه حس کردی داره شدید میشه به من که قرص خاصی نداد فقد سرما خوردگی و حساسیت بود! قرص سرما خوردگی مصرف کن 

لباس گرم هم بپوش بزار عرق کنی خوب میشی انشالله

پسرم دوهفته هست ولی هنوز سرفه و دلدرد داره خدانصیب نکنه تب ۴۰ درجه که با هیچی پایین نمیومد

عزیزم سلام به خدا تا الان به همه میشه که دارم التماس میکنم برای بچه هام دعا کنن‌چه کار کردی .چی دادی بهش بچه هام با دکتر ودارو هم خوب نمیشن.تب.استفراغ.دل درد.آب ریزش شدید سرفه....

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2740

منم شدید سرما خوردم همین انفولانزا ک میگن ،نرفتم دکتر ولی ،الان روز ب روز دارم بدتر میشم جفت گوشام گرفته 😞سمت چپ صورتمم ک بی حس میظه ولی از قبل سرم مظکلی داشت 😞ولی الان بدتر شده 😔

سلام تو رو خدا بگو برای دخترت چه کارهای انجام دادی چه داروهای دادی‌چه مدت طول کشید.وچند سالشه.من بچه ...

عزیزم دارو اثر نمیکنه نهایت دو سه ساعت تبو بیاره پایین بعد دوباره میره بالا

شوهر من تب 40 و بالاتر گرفته بود

پایین که نمیاد تا دوره ش تموم نشه ولی سعی کن دستمال رو شکمش بذاری پاشویه حتما بکن مایعات آب میوه فراوون بده 

فقط باید کنترل کنی

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
[QUOTE=113876814]سلام تو رو خدا بگو برای دخترت چه کارهای انجام دادی چه داروهای دادی‌چه مدت طول کشید. ...

عزیزم اتفاقا هر ۱۲ ساعت بزرگه سفکسیم۵سی سی کوچیکه۳ سی سی میخوره بزرگه همراهی میکنه وای کوچیکه بالا میاره

پروفن هم میخورن

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2706