2733
2734

بیاید توشه ایم واسه اخرتتون جمع کنید 🥺من حیف چیزی بلد نیستم البته ویترای بلدم  اگه دوست داشتین هنرایی که بلدینو بگین

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (

ارایشگری قلاب بافی دومیل بلدم امروزم میخواستم اولین جلسه خیاطی رو برم ک مهمون اومد

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

من بی هنرم😑 چرااا تاپیکمو ترکوندین نامرداااااا😲

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ارایشگری قلاب بافی دومیل بلدم امروزم میخواستم اولین جلسه خیاطی رو برم ک مهمون اومد

ایشالله بری و خیاط ماهری بشی😘مامانه منم خیاطه یکم بچم از اب و گل دربیاد بزرگ تربشه میرم یادمیگیرم

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2738

من خیاطی بافتنی با میل و قلاب گلدوزی بلدم.

البته هر کدوم در حد کار راه بنداز.

کلا هم عاشق کاردستی و کارای اینجوری هستم.

عشق اینم از زباله یه چیزی بسازم.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

من ویلن میزنم

گلدوزی بلدم 

بافتنی بلدم 

ملیله کاغذی

گل سازی

خیاطی

همه اشون به صورت حرفه ای

وقتی تو رفته باشی... ناقص میماند زندگی.  بعد از تو تا همیشه این قصه ناتمام است💔
من ویلن میزنم گلدوزی بلدم  بافتنی بلدم  ملیله کاغذی گل سازی خیاطی همه اشون به صورت ح ...

افرین به تو خانم هنرمند‌ من عاشق ویولونم 😍

وای من عاشق نقاشی روی پارچه ام  میشه به من یاد بدی؟؟

اره عزیزم چراکه نه اینستا داری؟

2706