2737
2739

توروخدا تا اخر بخونین

خانواده همسرم وضعشون خوبه  خونه  تازه ساختن  چندتا زمین اجاره ی مغازه  و ملک و... 

دارن 

تازگیا خونه ساختن مام   یه کادوی  خوب بردیم  ینی من   پس اندازی که داشتمو دادم  همسرمم ازش خبرداشتو بعنوان   کادو دادیم 

من الان شاغلم خودمم 

حقوق همسرم   که  کلا  نمیرسید

نیازهامو دوست داشتم خودم رفع کنم 

بعد خانوادش خیلی    واسم  هم تو نامزدی   هم عروسی هم بعدش  ادا دراوردن 

کلیم اذیتم کردن 

حالا اینا  زنگ زدن ازهمسرم درخواست یک مقدار پول کردن درحد یک میلیون  البته برای قرض نه   

کلا بگیرن پس نمیدن 

مام که دوتا قسطمون عقب افتاده بود 

من  علنا گفتم نه همسرم خیلی اصرار کرد که ندارنو اینا  گف خب ۷۰۰ بدیم  

که خودش بهشون داد  برای اولین بار دعوا کردیم 

همه چی گفتم  همه ی  بدی هاشون 

کم پولیامون که ازشون  درخواست نکردیم و....

اونم ناراحت شد ولی دعوامون بد بود برای اولین بار بعد  پنج سال  

خودمونم به اون پول احتیاج داشتیم 

حالا میخوام دیگه نذارم خانوادم  برامون چیزی بگیرن    درحد گوشت یامیوه

میخوام دیگم ازحقوقم چیزی بهش ندم 

بتظرتون  حالشو جابیارم ؟ 

همسرم کلا ادم خوبیه  ولی یه مشکلی داره ازم که پول میگیره مسگه پس میدم ولی    دیگه نمیده

دوسدارم یه کاری کنم  دیگه  بشه براش درس عبرت تاحالا ازخیلی از خواسته هام زدم حتی خوراکیایی که   دلم  میخواست اگه گرون بود  نمیگرفتم ولی حالم  الان  گرفتس  حس یه بازنده رو دارم

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

دعوامون خیلی بد بود 

گف مگه انسانیت نداری      ندارن 

گفتم به جهنم باید بفکر اینده شون میبودن و.....

خیلی دعوامون بد بود  ولی بعدش عذر خواهی کرد

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی مدت پولتو اصلا برا خونه خرج نکن، از خونوادتم قبول نکن. بزا کم بیاره بدونه وقتی نیاز دارین نبخشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
ی مدت پولتو اصلا برا خونه خرج نکن، از خونوادتم قبول نکن. بزا کم بیاره بدونه وقتی نیاز دارین نبخشه

اوهوم  میخوام حالشو جابیارم

2738

من جات بودم یه قسطی چیزی برای خودم درست میکردم هر ماه حقوقمو میدادم بابت اون مثلا قرعه کشی یا وام بگیر با پولش طلایی چیزی بخر خلاصه یه سوراخی واسه پولت پیدا کن که برات جمع بشه ..با حقوق همون همسرت زنوگی کنید دیگه چیزی تهش نمی مونه بخواد بده به اونا

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...

هیچ وقت از کارهایی که کردی پشیمون نباش عزیزم ،همسرتون کاری رو کردن که اگر شما هم بودید می کردید ، حتی اگر پدرمادرتون دور از جون بدترین های دنیا بودن.

مطمئنا شما هم شرایط سختی دارید و خودتون به اون پول نیاز داشتید ولی درک کنید که رد کردن دست پدر مادر خیلی سخته .

سلام😊 

آره همین کارو انجام بده 

بذار بفهمه ک اگه زندگیتون به رواله علتش مدیریت شماس و باید نظر هر دو رو در نظر بگیره  و کاری انجام بده 

ادبش کن حسابی 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2706